Životní investiční příležitost! Světlo světa spatřil Gypsycoin 🪙

Daniel Cioaba, který vede rumunskou chartu Mezinárodní romské unie a je také evangelickým křesťanským pastorem, spustil kryptoměnu, která se má stát oblíbeným platebním nástrojem jak pro jednotlivce, tak i pro podniky a vlastněné Romy, informovala tento týden rumunská média.

 

 

Na oficiálních internetových stránkách projektu se uvádí, že dvě procenta z výnosů z transakcí provedených pomocí digitálního tokenu, který nese název Gypsycoin, budou směřovat na financování charitativních projektů v chudých romských komunitách, zejména v oblasti vzdělávání dětí.

 

"Token Gypsycoin má několik užitečných funkcí: komunitní obchodní měna, financování vzdělávacích projektů, dlouhodobá finanční investice, financování charity a platby," uvádí se na webových stránkách.

 

Ačkoli se Gypsycoiny orientují na romskou komunitu v Rumunsku i jinde, může je získat kdokoli. Obchodování s novou kryptoměnou bylo zahájeno na začátku tohoto měsíce.

 

V pondělním rozhovoru pro rumunský televizní kanál ProTV Cioaba uvedl, že Gypsycoins si již koupilo přibližně 1 600 lidí za počáteční cenu 0,00001 dolaru.

 

Za mě jasný HODL! 

 

Samozřejmě se nejedná o investiční doporučení :))

Máš svůj účet? Tak se přihlas . A nebo vytvoř nový.

Lidé na blbosti dneska slyší, určitě to bude hit 😂 😂

To je nápad, pojďme udělat coiny pro jednotlivá etnika, rasy, pohlaví a tak dále. 🙈

No upřímně se divím že ještě není BLM coin 😂

No nerad bych hodloval a pak sledoval jak tahle kryptomena nenápadně mizí 😂

Autor @thebull má karmu 1673 a je členem této skupiny od 20/04/2021. Pokud sem podle vás tento příspěvek nepatří, kontaktujte moderátory skupiny. V opačném případě se neváhejte pustit do diskuze. Jsem bot a toto je automatická zpráva.