S&P 500 ^GSPC
4,981.84
+0.13%
Nvidia NVDA
$674.72
-2.85%
Alphabet GOOG
$143.84
+1.15%
Amazon AMZN
$168.59
+0.90%
Meta META
$468.03
-0.68%
Tesla TSLA
$194.77
+0.52%
Apple AAPL
$182.32
+0.42%
Microsoft MSFT
$402.18
-0.15%

Přeji pěkný podvečer, zajímalo by mě, jaké akcie vidíte do budoucna velmi lukrativní co se AI sektoru týče? AI je nastupující trend, který má potenciál být přelomový stejně jako vynález internetu, dle mého názoru. Samozřejmě, AI je pořád ještě v plenkách, ale to co přijde může být velké. Tak co, kdo jsou vaši favoriti v oblasti AI?


Za mě určitě $MSFT+0.0% a $GOOGL+0.0%. Také se těším až s něčím přijde $AAPL+0.0%.

Po vzoru zlate horecky bych asi videl realne, ze na tom budou slusne benefitovat prodejci krumpacu? Trosku problem muze byt v tom, ze big tech casem muze uplne obejit NVIDIA, navrhnout si to inhouse a jit primo za vyrobcem.

V hledáčku mám $IONQ+0.0% myslím že tohle bude pro opravdovou AI nutné.

Kvantové počítače.Qbity.Asi před dvěma měsíci jsem koupil 500 akcí.Jestli zrovna o této společnosti mluvil Michael Burry,aniž zmínil její jméno,tak to nebude nejenom nutné,ale opradu něco velkého.

🤞

Sázím na velké společnosti - $AAPL+0.0%, $GOOGL+0.0% a $MSFT+0.0%

To může být dobrá volba, co $NVDA+0.0% ?

$NVDA+0.0% taky, ale dlouhodobě podle mě nemá šanci proti velkým rybám.

Vidím to stejně:)

Při dotcom bublině taky spousta malých firem shořela jako papír, protože se přeceňovalo jaký vliv na ně internet bude mít. AI je tu už od nějakých 50tych let, takže bych to bral jako nástroj, který prostě nakopne kvalitní firmy a já tam nehodlám sázet na nějaké jednorožce. Není to zase tak dávno, co zde byla IBM ve vývoji na špičce a kvůli špatnému vedení je dneska úplně mimo.

Vidím obrovský potenciál AI v healthcare sektoru. Řekl bych, že tam se to projeví až o mnohem později než u takového $MSFT+0.0% apod.

Rozhodně, na základně dat by se dalo předpovídat podle určitých příznaků, genetice apod i některé druhy nemocí apod.

Přesně tak a ne-příliš závažné případy by se mohly řešit skrz diagnostiku AI. Nemám tak dobrou představivost, ani nejsem doktor, ale zní mi to fajn. 😁

$MSFT+0.0% , $GOOG+0.0%  to jsou dva giganti kteří se podle mě budou tahat a rvát o to, aby byl jeden z nich lepší než druhý... Jasný pak můžeme říct $META+0.0% které já osobně nevěřím a co utápí neskutečné peníze v metaverse co nemá za mě smysl. A co se týká $AAPL+0.0% , tak u toho se zatím neví co tak vím, ale ten má také určitě možnosti co by mohli s tím nějakým způsobem zatřást... :) Těžko říct, ale hodně odpovědí tu budou určitě ti dva první.. :)

Souhlasím, řekl, bych, že hlavně $MSFT+0.0% dokáže v sektoru AI hodně. Vidíš i nějaké menší firmy, které by si mohly excelovat v AI?