S&P 500 ^GSPC
5,096.27
+0.52%
Amazon AMZN
$176.76
+2.08%
Nvidia NVDA
$791.12
+1.87%
Alphabet GOOG
$139.78
+1.71%
Microsoft MSFT
$413.64
+1.45%
Meta META
$490.13
+1.26%
Apple AAPL
$180.75
-0.37%
Tesla TSLA
$201.88
-0.08%

Také si myslím, že takováhle "kontroverze" investory Mety moc nepřekvapí, takže žádný dopad na cenu nebude... Rozhodovat o té pokutě já, tak jim tam přihodím alespoň o nulu víc! :-D

Pravda, že se s tím asi počítá

Možná jsem jen moc zaujatý... nemám tu společnost prostě rád :)

Pálka teda kvalitní, ale akcie to ani nezaznamenala :D takže asi chill i guess? :D

Znamení síly big tech 😀😀 miliarda sem, miliarda tam.

Pálka je to vysoká, ovšem s cenou akcie to moc nepohnulo.

Očividně to pro investory vůbec nic neznamenalo. Až je to úsměvné... 😁

Fakt zajímavé, čekal jsem alespoň takových 10 % dolů.

No, je to dost ale určitě ji to nějak nepoloží, dneska opět vše roste ...i $NVDA+1.9% která přišla s pozitivní správou se spolupráci na nový superpočítač. I tak ale si myslím, že vlna toho hype by měla skončit tento týden jejími výsledky, ale to jsem odbočil od tématu, omlouvám se. :)

Tato pokuta pro Meta mě moc nepřekvapuje. Na jednu stranu jde o rekordní částku 1,2 miliard eur, což Meta jistě mrzí. Nicméně v globálním kontextu Meta generuje ročně desítky miliard dolarů na provozním a čistém zisku, takže tato pokuta sama o sobě by pro ni neměla být fatální ranou. Také to vidíme na dnešní ceně akcie, nic zásadního.

Tak počítat se s tím nedá, ale Meta je jedna ze společností, která to ustojí a ani ji to výrazně nepoškodí, mimo její pověst. Podnikání by ani taková suma neměla poškodit, navíc jsem četl, že plánují další aplikaci, která bude konkurentem Twitteru, to jim zase hodí nějaký dolary do kasičky.

Ano, plánují. :)

Společnost to určitě nepoložilo, ale je zajímavé, jak jsou investoři prakticky ignorantní - tohle je vlastně hodně zásadní věc, která poukazuje na neférovost jednání společnosti.

To bylo započítáno už při prvních informacích...