Ahoj investoři, přeji krásnou sobotu.

Tento týden nebyl výsledky až zas tak zajímavý, ovšem přece jenom se něco našlo. Myslím že většina z nás se soustředila na výsledky $NVDA+2.3%, která měla výsledky pěkné a následný růst ceny akcie ještě lepší. Ovšem ještě reportovaly výsledky spoustu dalších společností jako třeba $ZM+0.8%.

Dále také ještě příští týden reportují výsledky některé  zajímavé společností. Doporučuji se podívat na profil @pavelbotek, který celou výsledkovou sezónu zpracovává tabulku a krátké info o těch největších/nejzajímavějších společnostech, které budou reportovat výsledky následující týden.

Já osobně se těším na výsledky $HPQ-0.6%.

Která společnost vás překvapila svými výsledky dokupovali/prodávali jste něco a případně co a proč???

Prodal jsem menší pozici $GOOGL+1.3% za cenovku 124$ a nákupkou 91 v rámci rebalance portfolia, protože jsem měl moc % z portfolia a už je zajímavé zhodnocení. $NVDA+2.3% mám dlouho na watchlistu a každopádně mě výsledky i to kam cena vystřelila překvapili. Vidím v tom hodně FOMO AI hype. Takže rozhodně nenakupuju a spíš se poohlížím jinde.

S $GOOGL+1.3% jsem na tom podobně a také jsem něco prodával. Jinak je dost možné že to fomo u $NVDA+2.3%  hraje velikou roli.

Překvapila jednoznačně právě $NVDA+2.3%. Většina čekala asi spíš horší čísla... :D

Jj $NVDA+2.3% bylo velké tema a i překvapeni, ja čekal zlom jak píše Pavel. Jinak taky nejsem v pozici u ní a chtěl jsem spekulovat na trade, ale teď je cena fakt vysoká jako neutrofám si říct kam by mohla až jít a na druhou stranu odhadnout kdy se to obrátí dolů je teď taky těžké když je hype AI a poptávka po čipech. Ja tento týden kupoval akorát $PYPL-3.2% na 60$

Jasný, $PYPL-3.2% je teď na pěkné ceně. Možná bych také mohl $PYPL-3.2% koupit :)

Já jsem tyhle earnings už pouze sledoval bez pozic v těch společnostech. $NVDA+2.3% budu sledovat pro potenciální trade.

Mám to stejně, také jsem jenom sledoval.

Díky! 😁 Největší překvapení byl asi růst Nvidie, čekal jsem naopak zlom a o něco horší čísla. V týdnu jsem nic neprodával a ani nenakupová, takže za mě nuda😅

Nvidia byla opravdu překvapení. Člověk si přece jenom musí někdy trochu odpočinout, takže když se nic neděje není to zas tak špatné :)

Taky jsem čekal, že to půjde dolů, zajímavý!

Také jsem si to myslel, čekal jsem že přijde nějaký propad. Tak jsem doufal že přijde nějaká sleva. Nakonec se tak bohužel nestalo :)