Náš oblíbený $PLTR+0.9%  dnes oznámil partnerskou spolupráci s Jacobs (@JacobsConnects), což je za mě parádní synergie, která společnosti určitě pomůže.

Palantir má za mě skvělý produkt, který je komplikované prodat a tohle by jim mohlo výrazně pomoci, protože Jacobs má silné vazby jak v soukromém, tak i vládním sektoru. 

Jen tak dál! :)

Super zpráva, díky. Tak přemýšlím, že bych měl možná ještě naskočit a pár akcií koupit.

Z mého pohledu je Palantir investice na třeba dalších 4-5 let... takže já poalu přikupuji :)

Skvěle! Konečně se to vyplácí.

Mě tedy ještě úplně ne... ale už se to blíží :-D Bohužel jsem nastoupil poměrně vysoko.

To je super zpráva. Jen ať jsou pořád vetší a větší. Akcie držím a momentální růst mi díky tomu nevadí, to ale neznamená, že mi nepřijde moc rychlý a prudký. Nějaká korekce by teď trhu prospěla obecně.

Také držím a počítám, že ještě pár let budu... naskočil jsem poměrně vysoko, takže bych korekci uvítal, abych si snížil průměrnou cenu. :)

Asi mají skvělý produkt, ale nesmíme zapomínat, že ta firma už je na trhu 20 let. Občas mi přijde, že se posouvá příliš pomalu.

Za mě hrozně záleží, kdy s produktem na trh přijdete... můžete mít skvelý produkt ale když netrefíte ten správný čas, tak se to nemusí vůbec setkat s úspěchem... a podle mě čas produktu Palantiru teprve pomalu přichází.

Když takových spoluprací naváže třeba 5, denně, každý den po dobu 3 měsíců, a pak ještě jednou, tak v tu chvíli uvěřím, že Palantir je tak skvělá akcie, jak o ní každý básní.

Tohle je ruleta... buď jim to klapne, nebo ne... a já jsem ochotný to riziko přijmout :)

Palantir za $50 kdy? 👀

Soon! :-D