Investoři,

Už nějaký ten pátek koukám po akciích společnosti $PYPL+3.1% Tuto firmu mám rád jak z hlediska používání a i výsledky mi přijdou poměrně fajn, vzhledem k tomu, že se momentálně obchoduje za cenu okolo 63$. Jaký je Váš názor na PayPal, vlastníte, přemýšlíte o nákupu?

PYPL
$59.47 $1.86 +3.23%
Capital Structure
Market Cap
62.1B
Enterpr. Val.
65.9B
Valuation
P/E
17.2
P/S
2.1
Dividends
Yield
-
Payout
17.2%
Vote to see the results! 39 answers already!
Máš svůj účet? Tak se přihlas . A nebo vytvoř nový.

Akcie nesleduji, ale cena akcie je za mě aktuálně atraktivní.

Ok.

Momentálně je ta cena opravdu zajímavá a asi se nechám čase zlákat.

Vidím to podobně. :D

Pokud se nepletu, $PYPL+3.1% má stále dominantní postavení na trhu včetně TPV. Za mne 👍.

Paráda. díky.

Akcie sleduju a přijdou mi podhodnocené, jen jsem si k nim dlouho nedělal žádný update, takže nevím co očekávat dál po tom pádu.

Rozumím.

PayPal je za mě už mrtvý a přežívá jen ze svého jména...

Proč myslíš?

Za mě těžil v době, kdy to byla unikátní platební metoda a nebylo nic podobného... dnes, v době Revolutu, okamžitých plateb, krypta mi přijde, že už konkurenčně nemá úplně co nabídnout a jen tak nějak přežívají... ale je to jen můj subjektivní dojem :)

Společnost je momentálně podhodnocená, a myslím, že k tomu aby opět rostla na svá maxima jí sice chybí dost, ale věřím jim. Akcie nevlastním, ale sleduju.

Pokud si myslíš, že je podhodnocená, nepřemýšlíš o long opcích, nebo tak?

Momentálně ne. Po výsledcích jsem tam měl put opce a to hezky fungovalo. Nyní se soustředím na jiné akcie potažmo přímo indexy.

Očekávám, že do budoucna bude PayPal zválcován velmi silnou konkurencí, pokud nepřijde s něčím revolučním. To ale neznamená, že na těchto cenách není podhodnocen a v nějakém střednědobém hledisku by to mohla být dobrá investice.

Myslíš, že by $V-0.1% nebo $MA+0.3% mohly $PYPL+3.1% rozsekat svou velikostí?

Ne nutně tyhlety, ale třeba Apple pay a Google pay mohou Paypalu šlapat na paty. 
Krom toho, že je Paypal rozšířený, tak snad nemá žádnou dobrou konkurenční výhodu. Možná se pletu, já sám jsem dříve používal Paypal, ale později přešel ke konkurenci - jednoduše mi neměl co nabídnout, co by jiní nemohli.

Mám ji v portfoliu už dlouho, bohužel ten pokles mě dostal do mínusu, ale věřím jim, navíc i s Applem udělali spolupráci asi před měsícem, co jsem psal zde. Já jsem pak na 61$ přikupoval. Nebude to rychlí návrat, pač je dost dalších platebních možností, ale věřím jim, že se udrží a pomalu pokud půjdou s inovacemi tak porostou

Paráda, díky za názor!

Já si taky myslím, že to dají a zase pojedou na vrchol. Nebude to za rok asi nový vrchol, ale o tom snad investování ani není.