S&P 500 ^GSPC 5,267.84 -0.74%
Nvidia NVDA $1,037.99 +9.32%
Tesla TSLA $173.74 -3.54%
Apple AAPL $186.88 -2.11%
Alphabet GOOG $175.06 -1.65%
Amazon AMZN $181.05 -1.14%
Microsoft MSFT $427.00 -0.82%
Meta META $465.78 -0.43%

Czuję w 81% to samo! :-D

Świetny wskaźnik, ale przy dzisiejszym zachowaniu rynku traci nieco na wadze.

Więc inwestujemy na lata, prawda? Przynajmniej większość tak robi 😁 więc traktuję to jako okazję do zakupu, a nie sprzedaży 👍

Nie uważam się za niedźwiedzia, ale gdyby naprawdę jakoś się załamało, gdybyś miał teraz więcej gotówki, byłyby większe zakupy podczas wyprzedaży. Dajmy się zaskoczyć. 😁

Na przykład w przypadku krachu, który nie sądzę, aby był podobny do korony, ale kto wie. Więc nadal mam dużo do kupienia, nie jestem tak głęboko zainwestowany jak niektórzy tutaj, którzy mają 70% swoich pieniędzy w akcjach 😁.

Nie tyle powiedziałbym, żeby sprzedawać, co powiedziałbym, że wskaźnik mówi "Hej, teraz czekaj, oszczędzaj, będą zniżki..." :)

Być może nie jest to wskaźnik przyszłego krachu, ale zdecydowanie jest to ostrzeżenie i dobrze to widzieć.

Uwaga, SNP to było może 8 punktów skrajnego strachu, a i tak rynki poleciały w dół o 12%.... Na pewno jakieś ładne zyski powinny być chyba powoli realizowane, ale na pewno nie ma pewności, że wyjdzie teraz short....

Moja strategia zakłada, że pewne zyski powinny być osiągane na bieżąco. Stale dostosowywać portfel do bieżącej sytuacji. Możemy kontynuować podobny tryb przez długi czas, ale nic nie trwa wiecznie, miękkie lądowanie czy nie.

Zgadzam się.

Dokładnie, cóż, bardziej boję się, że nie będzie w stanie tego powstrzymać, bo karmiąc go, nie będzie w stanie tego powstrzymać.

Trzymam kciuki za Fed, który albo to zrobi, albo zepsuje. Nie jestem pewien, w którą stronę się przechyli.

Nie chciałbym być na ich miejscu, to dość niewdzięczna praca. 😁

Niewdzięczność na pewno, plus każdy jest mądry i myśli, że mógł to zrobić lepiej niż zrobił. Ale Jerome wykonuje świetną robotę.

Myślę, że będą starali się być neutralni i nie powiedzą nic nieoczekiwanego. Rynek przejmie kontrolę, ale na to będziemy musieli poczekać do wieczora. Poproszę popcorn😊

Czas na zwarcie? :D

Krótko mówiąc, przynajmniej kusi mnie, aby sprzedać część zysków, ale już raz zrobiłem to w niewłaściwym czasie i pozbawiłem się większych zysków. Cóż, myślę, że dziś wieczorem wszyscy będziemy ciasno.