Tohle se mi začíná líbit. Držíte také akcie $PYPL+3.4%?

Investiční společnost KKR se dohodla na koupi podstatné části, až 40 miliard eur (43,71 miliardy dolarů), úvěrů (BNPL) společnosti PayPal $PYPL+3.4% v Evropě.

PYPL
$59.54 $1.94 +3.36%
Capital Structure
Market Cap
62.1B
Enterpr. Val.
65.9B
Valuation
P/E
17.2
P/S
2.1
Dividends
Yield
-
Payout
17.2%

Akcie PayPal tak vzrostly o 2 % v předtržním obchodování po zprávě o dohodě, která by měla generovat zhruba 1,8 miliardy dolarů hrubého výnosu a uzavřít se ve druhé polovině roku.

Po uzavření dohody PayPal hodlá alokovat zhruba 1 miliardu dolarů na přírůstkové zpětné odkupy akcií v roce 2023, což přispěje k aktualizovanému výhledu přibližně 5 miliard dolarů celkových zpětných odkupů akcií letos.

Díky za zprávu, bohužel jsem PayPal nakupoval za 208$ (byla to moje první investice) takže jsem se aspoň ponaučil. Stále držím ale nevěřím tomu, že se na ty hodnoty dostane zpátky.

Pěkně vyrovnávají strach a pokles, který následoval po propadu při výsledcích. Není to ztracená společnost

Super zpráva, držím $PYPL+3.4% a věřil jsem mu i když jsem tu o něm psal tak měsíc zpět kdy docela dost lidí jej odepisovalo. Takže super, já dokupoval na 60$ abych zředil co jsem jej držel při 77$, tak snad poroste ještě. 😊 Ten odkup akcií zní skvěle

Super, konečně dobrá zpráva pro PayPal. Za 58$ to nejspíše přeci jen byl no-brainer.

Tak to je super zpráva pro investory. Přemýšlel jsem, že bych něco málo koupil, ovšem bohužel jsem nenakoupil a teď začínám litovat.

Tak to dneska vypadá na solidní jízdu, už skoro 4% 😎 Ty zpětné odkupy uvítám.

Výborně, tak nakonec lituju že jsem si taky pár kousků nepřikoupil. Ale tak pořád nemusí být pozdě, mrknu na to dneska.

Souhlasím, také jsem nenakoupil a teď toho lituju.

Parádní zpráva pro $PYPL+3.4%!!