S&P 500 ^GSPC 5,317.09 -0.08%
Tesla TSLA $179.89 -3.60%
Meta META $470.67 +1.30%
Alphabet GOOG $177.36 -1.21%
Nvidia NVDA $947.66 -0.65%
Apple AAPL $191.42 -0.48%
Microsoft MSFT $430.39 +0.31%
Amazon AMZN $183.16 +0.01%

Dziś mija prawie miesiąc... Czy masz jakąś ocenę użytkowania? :)

Mam go tylko do czasu roszczenia ubezpieczeniowego :D Postaram się go zebrać, kiedy się pozbieram :)

Teraz zastanawiam się, w jaki sposób roszczenie ubezpieczeniowe jest powiązane z ChatGPT? :-)

Daj znać, jestem ciekaw jakie będą Twoje ogólne wrażenia z wersji płatnej. Też mam czat GPT, ale jak widzę pewnie inni tutaj, darmowa wersja, niestety koniec danych do 2021 r. I to jest do bani, co rozumiem, jeśli chcesz mieć aktualne dane, bo żyjemy w rzeczywistości, a nie w przeszłości. Osobiście kieruję się tym, co jest teraz i nie patrzę tak bardzo w przeszłość, ale w inwestowaniu miło jest znać dane z przeszłości.

Tak zrobię. Jesteśmy tego ciekawi. Kosztuje 20 dolarów miesięcznie, co nie jest wygórowaną ceną za łatwość obsługi.

Zgadzam się, nie jest. Nie wypróbowałem go jeszcze, ponieważ nie dowiedziałem się, czy płatna wersja może pracować z danymi, które są aktualne w sieci. I ewentualnie czy może przeglądać artykuły. Bo w wersji niepłatnej, to było tak, że czasami potrafiła coś wyciągnąć z artykułu, ale przeważnie informowała mnie, że nie ma dostępu do aktualnych danych na stronie. Cóż, z pewnością byłbym zadowolony z opinii na temat użytkowania lub demonstracji. 😊

Czy płatny czat GPT może pomóc w inwestowaniu, czy musi to być przez jakąś wtyczkę? Nie mam pojęcia, jak to działa. Wiem tylko o darmowej wersji, która pochodzi dopiero z 2021 roku.

Płatna wersja ma wiele wtyczek, które można kliknąć i używać po zapłaceniu. Na przykład wczoraj znalazłem bilety na wakacje za pośrednictwem płatnej wersji, która przejrzała wszystko i znalazła najtańszą opcję, w tym bezpośredni kod rabatowy na stronie linii lotniczej. Trzeba jednak umieć zadawać właściwe pytania.

Wow, te bilety brzmią nieźle. Mogłyby się zwrócić na samych biletach.

Jaka dokładnie jest różnica pomiędzy darmowym i płatnym ChatGPT? :)

Podstawowa różnica polega na tym, że wersja płatna działa z aktualnymi danymi, a wersja darmowa tylko z danymi do 2021 roku

Nie próbowałem jeszcze płatnego czatu GPT, ale może przez ten jeden miesiąc chciałbym kiedyś spróbować.

Dokładnie tak samo myślałem o tym w ten weekend :) jak na razie jestem bardzo podekscytowany płatnymi wtyczkami i tym, co mogą zrobić :) polecam wypróbowanie (nie tylko do inwestowania)

Super, jeszcze decyduję, ale na tak krótki czas chciałbym wypróbować.