$GOOG+0.1% má za sebou velmi úspěšný týden. Na týdenním grafu to nyní vypadá velmi pozitivně. Silná zelená svíce pohlcuje několik menších předchozích a dostává se k horní straně konsolidace.

Pokud by přišel průraz, bylo by to pro mě znamení, že akcie je nyní velmi silná a uvažoval bych o nějakých call opcích. Další "zastávka" je tady až nový vrchol ke kterému je to přes 20 % potenciálního růstu.

Trh je stále ve velmi dobré celkové náladě a pokud se vyvedou i earnings, což očekávám, mohly by se akcie pohnout ještě výrazně výše. Tento týden akcii pomohlo spuštění nové AI - Bard (ta je nyní dostupná i v češtině).

Google je velmi silná akcie, kterou jsem několikrát obchodoval a má čestně místo i v mém portfoliu jako jedna z největších pozic. Bohužel, ceny, které byly velmi dobré, na Googlu asi hodně dlouho neuvidíme.

I když se včerejší závěr obchodního dne přesunul k červeným svícím, den i tak zůstal zelený. Cena se udržela nad rezistencí $125.

Podle toho, co přinese další týden, kdy budu $GOOG+0.1% pozorně sledovat bych postupně začal zvažovat vstup do pozice. Nyní neočekávám značná výprodej, který ale i tak může na trhy přijít. Musíme být připraveni.

GOOG
$131.25 -$0.11 -0.08%
1 Day
-0.08%
5 Days
-1.89%
1 Month
+2.93%
6 Months
+44.22%
1 Year
+22.93%
YTD
+51.4%
5 Years
+133.18%
Max.
+5,335.88%

Já jsem nakupoval pod 100$ a pokud by se akcie dostala pod 110$, tak bych přikoupil.

Na 115$ a níže bych opět naskakoval. Myslím si, že dříve, nebo později se tam ještě podíváme.

Ono by ještě mělo dojít k tomu rebalancu NASDAQu ne? Fondy budou muset upravovat pozice ve prospěch menších techů, takže by krátkodobě mohl vzniknout pokles na big tech. Nebo to už proběhlo?

Já přikupoval do těch 120$ cca, akže nyní jen držím a sleduju jak to hezky roste.

Já jsem Google delší dobu nenakupoval, ale pod $100 jsem to tam tlačil hodně.

Jedina akcia ešte za rozumnú cenu  z techu

Ano, zatím to ještě pořád jde, ale ceny už byly lepší :) To ocenění jen naznačuje, že $GOOG+0.1% má opravdu velký růstový potenciál.