S&P 500 ^GSPC 5,304.72 +0.70%
Tesla TSLA $179.24 +3.17%
Meta META $478.22 +2.67%
Nvidia NVDA $1,064.69 +2.57%
Apple AAPL $189.98 +1.66%
Microsoft MSFT $430.16 +0.74%
Alphabet GOOG $176.33 +0.73%
Amazon AMZN $180.75 -0.17%

Bulios vstupuje do nové etapy a spouští službu Market Advisory

Investiční platforma Bulios je na trhu všehovšudy tři čtvrtě roku, a tak jsme si řekli, že po úvodní zahřívací fázi je ten správný čas posunout všechno na nový level. Za pár dní tak spustíme službu Market Advisory, která bude fungovat na bázi předplatného.

Bulios Market Advisory

Ačkoliv označit těch prvních několik měsíců za "zahřívací" je možná trochu troufalé, vzhledem k tomu, kam se platforma za tu krátkou chvilku posunula. Překonali jsme magickou hranici 100 tisíc uživatelů, spustili 20 jazykových mutací...pokud tohle nazveme zahříváním, co nás teprve čeká v dalších měsících? 

Naše myšlenka spojit kvalitní investiční obsah, aktivní komunitu a aktuální burzovní data se setkala s neuvěřitelně pozitivní odezvou. Počet fanoušků projektu, kteří každé ráno vstávají s newsletterem Bulios Breakfast a v průběhu dne se na web několikrát vrací přečíst si nejnovější příspěvky nám dělá obrovskou radost a ukazuje, že jsme se vydali správným směrem. 

Bulios Market Advisory

A nyní už k tomu hlavnímu. Už za necelé tři týdny spustíme službu Market Advisory. Co to je a pro koho to je? Zodpovím níže.

Na Buliosu už dnes samozřejmě najdete mnoho zajímavého investičního obsahu. Jelikož se jedná o otevřenou sociální síť, už se zde objevilo mnoho talentovaných tvůrců a nadšených investorů, kteří se rádi podělí o své myšlenky. Jejich aktivita je hracím motorem celého projektu a my si vážíme jejich zpětné vazby, abychom mohli projekt i nadále jako otevřenou platformu pro všechny rozvíjet.

S tím vším jsme ovšem dlouhodobě vnímali zájem uživatelů o něco víc. O obsah, který by šel skutečně do hloubky. Který by jim ukázal, jak na opravdu kvalitní investiční analýzu. Protože investovat bez kvalitní investiční analýzy je jako sázet sportku. Možná občas vyhrajete cenu útěchy, ale na jackpot to nevypadá.

Když jsme na začátku stavěli náš tým včetně akcionářů, kteří do projektu vstupují, znalosti a kontakty v investičním světě pro nás byly základní podmínkou. Tým, který jsme dali dohromady tak má několikaleté investiční zkušenosti a co víc, má také skvělé kontakty na investiční profíky nejen u nás, ale také ve Spojených státech, díky čemuž byli jednotliví členové schopni pravidelně překonávat hlavní benchmarky, jako je například všemi tolik oblíbený index S&P 500.

Od samého startu projektu tak víme, že máme co nabídnout. A po devíti měsících jsme také přišli na to, v jakém formátu to můžeme nabídnout, aby to bylo snadno dostupné i pro začínající retailové investory. Bulios Market Advisory je tím řešením.

Předplatné

Tato ve své podstatě velice jednoduchá služba bude fungovat na bázi předplatného, podobně jako třeba Netflix nebo Spotify. Jen bude mnohokrát užitečnější, protože svým odběratelům bude vydělávat peníze. A ano, bude stát podobně, jako ony dvě zmíněné služby, což je v investičním segmentu věc naprosto nevídaná. Ale pokud chceme dělat osvětu investiční gramotnosti široké veřejnosti, je potřeba jít naproti.

Co předplatitelé získají? Detaily budeme postupně odhalovat, ale už dnes mohu říct, že předplatitelé získají přístup k exkluzivním investičním analýzám, ve kterých budeme vždy dopodrobna zkoumat jednu akcii a zároveň na závěr prozradíme, jaké jsme my sami v rámci našeho portfolia učinili rozhodnutí - koupili? prodali? držíme? 

Takových analýz vyjde několik měsíčně a předplatitelé budou mít přístup ke všem z nich. Díky tomu se naučí analyzovat akcie tak, jako to dělají opravdoví profesionálové. Je tak zároveň jasné, že znalosti získané v rámci Bulios Market Advisory budou moci předplatitelé snadno využít v celé své investiční kariéře. Hodnota takové služby je obrovská a proto se snažíme ji udělat dostupnou všem. Tahle mise za to stojí!

Jak už jsem zmínil výše, v dalších dnech a týdnech postupně přineseme detaily chystané služby, ale pokud už dnes cítíte, že by se vám něco takového hodilo (myslíte-li to s investováním vážně, určitě ano), tak se neváhejte přidat na waiting list - jakmile to spustíme, dostanete od nás vylepšenou nabídku doživotního členství: https://bulios.com/marketadvisory

Díky a těším se na společná vítězství!

Přečíst celý článek zdarma?
Tak pokračuj 👇

Log in to Bulios

Log in and follow your favorite stocks, create a portfolio and discuss with others


Don't have an account? Join us

Autor @milan má karmu 2315 a je členem této komunity od 20/04/2021. Pokud sem podle vás tento příspěvek nepatří, kontaktujte moderátory. V opačném případě se neváhejte pustit do diskuze. Jsem bot a toto je automatická zpráva.