S&P 500 ^GSPC 5,266.95 -0.74%
Meta META $474.36 -1.16%
Nvidia NVDA $1,148.25 +0.81%
Alphabet GOOG $177.40 -0.35%
Tesla TSLA $176.19 -0.32%
Microsoft MSFT $429.17 -0.27%
Apple AAPL $190.29 +0.16%
Amazon AMZN $182.02 -0.07%

Ostrzeżenie: nadchodzi mega krach Bitcoina, to wideo przygotuje cię na niego

Niezależnie od tego, czy bardziej doświadczonym inwestorom się to podoba, czy nie, krótkoterminowe ruchy ceny Bitcoin są przedmiotem zainteresowania wielu osób. Tak, wszyscy mamy nadzieję i wierzymy, że BTC stanie się pewnego dnia prawdziwie akceptowaną globalną formą płatności. Nie oznacza to jednak, że w przyszłości nie dojdzie do kilku ostrych krachów, które mogą wystraszyć wielu początkujących inwestorów. Na przykład ten, który nadchodzi właśnie teraz.

Czy wycena Bitcoina załamie się w tym roku?

Przeczytaj także to: Nadchodzi krach: 2 poważne powody, dla których cena Bitcoina i innych kryptowalut gwałtownie spadnie

A teraz najważniejsze.

Od razu zaznaczam, że nie jest to pomysł z mojej głowy, ale pochodzi od doświadczonego inwestora Steve'a Courtneya, który prowadzi kanał na YouTube o nazwie Crypto Crew University. Steve jest mistrzem analizy technicznej, na podstawie której pokazuje nam, co z dużym prawdopodobieństwem może spotkać Bitcoina i inne kryptowaluty w tym roku.

Tak, wiem dobrze, że nie lubicie, gdy nieśmiało piszę o tym w artykułach, ale powtarzam, że lepiej być trochę nieśmiałym i przygotowanym (psychicznie i finansowo), niż myśleć, że wszystko jest super, a potem dać się zaskoczyć (psychicznie i finansowo).

Bitcoin $BTCUSD+0.5% nie ma w tym roku łatwego okresu i pomimo rosnącej popularności wśród inwestorów instytucjonalnych, walczy z trudem na poziomach pomiędzy 40 a 50 tys. dolarów.

W związku z tym, zwłaszcza początkujący inwestorzy zaczynają się denerwować i zastanawiać, jakie jest prawdopodobieństwo, że w tym roku zobaczymy np. podobny wzrost do tego, z jakim mieliśmy do czynienia w ubiegłym roku.

Czy ATH, a przynajmniej 70 tys. dolarów, spadnie w tym roku? A może zamiast tego wybierzemy się na przejażdżkę w stylu roku 2019 i przyjrzymy się wartościom być może nawet poniżej 20 tys. dolarów? Są to obecnie bardzo częste pytania, a Steve rzuca na nie nieco światła dzięki swojej analizie technicznej. Owszem, może się mylić, ale lepiej przeanalizować wszystkie możliwe scenariusze.

https://www.youtube.com/watch?v=IJQRiF7DGDU

To wszystko. Z logicznego punktu widzenia nie jest to rekomendacja inwestycyjna i z niecierpliwością czekam na kolejny drastyczny artykuł zapowiadający koniec świata :-)

Przeczytać cały artykuł za darmo?
To kontynuuj 👇

Log in to Bulios

Log in and follow your favorite stocks, create a portfolio and discuss with others


Don't have an account? Join us

No comments yet