Včera po uzavření trhu nám indexy hezky stoupaly hlavně díky pohybu na akcii $GOOG+0.1% díky dobrým výsledkům. $MSFT-0.8% šel na opačnou stanu, ale nestačilo to na to, aby vymazal zisky Googlu.

$SPY-0.2% se dostal na denní high, ale dnes otevřel premarket nezvykle velkým gapem (-0.18 %). Zatím se držíme v červených číslech, ale po otevření trhu může být vše jinak. Investoři se dostanou k obchodování po výsledcích a cenu určitě někam výrazněji posunou.

Nepoměňme, že dnes také máme zasedání FEDu, kde se bude rozhodovat o dalším zvednutí úrokových sazeb o 0.25 bps.

I přes to navýšení Google jede dál, jsem.jsem.na ten vývoj teď zvědavá.

Včera jako jedna z mála velkých společností zůstal Google v malém zisku i přes ten výprodej. To je za mě pozitivní a je vidět, že se o tuhle akcii obchodníci zajímají.

To jen já si furt říkám, kdy přijde ta super cena na prikoupeni, ale začínám si myslet, že je možná už teď čas, protože s dalšími novinkami kolem Google bard to půjde asi zase nahoru

Google docela jede...

Tak jak jsem udával také v příspěvku, více než o kolik, těch 0,25 je dost už předpokládaných si myslím že půjde o to jestli bude další, nebo pauza s navyšováním a nebo třeba dokonce poslední navýšení.

Souhlasím s tím, že to trh očekává a je opravdu velká pravděpodobnost, že se to také stane.

Myslím si, že toto zvednutí úrokových sazeb už je do trhu započtené a celkově s tím trh počítá. Uvidíme jaké bude vyjádření o příštím zasedání.

Trh s tím počítá, to ano, ale i tak může být reakce na následný projev nečekaná...

Jako vždy je reakce trhu nečekaná…

Uvidíme co ten Fed dneska. Obzvlášť mě zajímá reakce trhu pokud půjdou sazby nahoru jak zmiňovali.

Já doufám, že to nepůjde dolů :)

Jsem na to zvědavá, co to udělá:)

Ta já taky :) Na jakou stranu by jsi vsadila?