Akcie společnosti $PYPL+3.7% klesají v prodlouženém obchodování až o 7%. Společnost oznámila nesplnění odhadů operating margin 21,4%, odhad 22%. Naopak lehce nad odhady analytiků byly tržby společnosti, které činily 7,29 miliardy dolarů oproti 7,27 miliardy dolarů. Zisk na akcii byl taky vyšší než bylo očekáváno 1,16$ oproti 1,15$.

PYPL
$58.47 $2.08 +3.69%
1 Day
+3.69%
5 Days
-2.1%
1 Month
-4.06%
6 Months
-17.5%
1 Year
-34.92%
YTD
-17.13%
5 Years
-30.42%
Max.
+68.35%

Akcie této společnosti dosáhly vrcholu v době Covidu, kdy byla jejich cena na 308$, od této doby cena akcií stále klesá. Dno akcie nalezla na 58,95$. 

Vidíte v budoucnu příležitost pro tuto společnost a nakupujete za tak nízké ceny? Nebo čekáte na ještě nižší cenu?

Pro mě je $PYPL+3.7%  za aktuální ceny zajímavou příležitostí.

Na společnost už jsem koukal a dělal si nějakou analýzu, ale pak jsem na tuto společnost zapomněl, tedy díky za připomenutí :). Okolo těch 60$ bych asi přemýšlel nad nákupem.

Po takovém propadu bych nákup zvážil.

Bohužel s těmi výsledky, mě spíše štve že jak tento týden koukám na big tech a plus to snížení ratingu USA je asi taková řekl bych hlavní zpráva, tak tohle mi uniklo a ač mám $PYPL+3.7% také, tak troufnu si říci, trochu se to dalo čekat, nebyli tak špatné výsledky, ale horší ano, navíc úbytek uživatelů a změna CEO, to jsou velké události k nejistotě. Já dnes ač to investor nemá dělat když není trader, tak uzavřel pozici proti, tudíž short. Myslím si, že se ještě níže podíváme. Můj odhad na cca 60$, takže to mám tak, že stačí mi jít dolů ještě o 2-3$ a pokreju si tím ztrátu z propadu, pak z toho odcházím.

Trading bych se chtěl taky naučit, zatím jsem jen na začátku. Je toho nějak hodně a potřeboval bych snad osobního kouče jako u nějakého sportu.

Mám to stejně a neumím trade také, proto jej dělám zatím málo, jen výjimečně když vidím fakt šanci, jj kouč by byl nejlepší. No ve sportu bych Ti doporučil sebe, trénoval jsem 8 let lidi, ale v investicích tam také hledám. 😁

Okolo těch 60$ to byl podle mě steal. Prokaučoval jsem to, trochu mě to mrzí, ale nevadí. Maličkou pozici v $PYPL+3.7% mám, tak čekám, až půjdeme výše.

Já mám taky malou pozici, bohužel jsem nakupoval za těch dob Covidu 😅 Takže jsem se na $PYPL+3.7%  naučil žít s červenými čísly. Reakce trhu na výsledky mě docela překvapila, nečekal jsem, že operating margin i když jen o kousek má takový vliv na vývoj společnosti.

Ještě koukám, že jim opět klesaly aktivní uživatelé. To se mi vůbec nelíbí a možná právě to byl jeden z důvodů pro ten pokles. 
Na covidovou úroveň se asi jen tak nepodíváme no... Já mám vstupní 79$.. Byla to jedna z mých prvních investicí jen z důvodu, že Paypal jsem znal. 😁