S&P 500 ^GSPC
4,967.23
-0.88%
Nvidia NVDA
$762.00
-10.00%
Meta META
$481.07
-4.13%
Amazon AMZN
$174.63
-2.56%
Tesla TSLA
$147.02
-1.94%
Microsoft MSFT
$399.12
-1.27%
Apple AAPL
$165.00
-1.22%
Alphabet GOOG
$155.72
-1.10%

Świetnie, chciałbym włączyć akcje $JNJ+1.5% do mojego portfela, jednak ich cena jest obecnie wysoka.

Ciężko powiedzieć pięć, prawdopodobnie bardziej prawdopodobne jest, że powiem to według sektora, ale nie mogę zdecydować się tylko na jeden. Dla mnie duże technologie, takie jak Apple, MSFT, Google. Następnie opieka zdrowotna, np. JNJ lub CVS. Następnie, reit, tam wyraźnie O, ale byłyby inne. Lubię też konsumenckie, czyli np. PG, TGT, COST. Cóż, mam tylko pięć sektorów, ale powiedziałbym również, że fajnie jest mieć coś z górnictwa, ostatnio przyglądam się rolnictwu, a jak wspomniano tutaj WM, AWK są również interesujące. Podsumowując, nie mógłbym mieć tylko 5 akcji. 😂🤦‍♂️

Świetnie, ja też nie mogłem mieć tylko 5 akcji, ale zastanawiałem się, jakie akcje inwestorzy preferują najbardziej. Ale poza tym moje typy są bardzo podobne do Twoich.

Faktycznie dobry wybór dajesz :) Ja bym chyba też poszedł przede wszystkim w kierunku firm technologicznych...

Faktycznie dobry wybór dajesz :) Ja bym chyba też poszedł przede wszystkim w kierunku firm technologicznych...

Świetnie, jestem nieco bardziej konserwatywny, więc bardziej dywersyfikuję i wybieram akcje z różnych sektorów.

Jestem głodny i chciałbym osiągnąć największy wzrost... i myślę, że byłoby to w technologii). Ale rozumiem o co ci chodzi.

Nie może zabraknąć JPM, Google, Waste Management, Tobacco, więc PM i na koniec pewnie jakaś spółka farmaceutyczna (JNJ/PFE).

Fajnie, czytając komentarze, myślę, że 5 akcji było dużym ograniczeniem :), ponieważ wybrałem i napisałem 5 akcji, ale niektóre firmy tytoniowe, takie jak $MO+1.9%, $BTI+0.8% lub $PM+2.8%, zdecydowanie wybrałbym również, gdybym mógł wybrać więcej.

Prawdopodobnie nie mógłbym wybrać tylko 5 akcji, byłoby to dla mnie trochę ryzykowne. Nie jestem też zwolennikiem dywersyfikacji 😀 Wolałbym zainwestować w fundusz ETF SaP lub All world.

Rozumiem to i byłoby to również dla mnie ryzyko, ale była to bardziej gra, ponieważ interesowało mnie, jakie akcje inwestorzy preferują najbardziej. Oczywiście mógłbym wymienić akcje na ETF.

Google, Microsoft, Realty Income, Walmart i prawdopodobnie jakiś bank lub firma ubezpieczeniowa, więc może JPM.

Świetnie, trochę się ograniczyłem z tymi pięcioma akcjami 😅 Zdecydowanie wybrałbym też bank, więc może $BAC+2.5% lub $JPM+2.5%.

Więc ta odpowiedź najbardziej mi się podoba. Ładnie podzielone według sektorów i nie ma nawet znaczenia, że nie ma dużej technologii.

Zgadzam się, to prawda, że jest coś z każdego sektora z wyjątkiem dużych technologii, co mnie zaskakuje, i miło jest widzieć, że nie wszyscy koncentrują się na akcjach technologicznych.

Świetny wybór, chciałbym włączyć akcje $WM+1.0% do mojego portfela, ale cena jest wysoka. Nie jestem zaznajomiony z $AWK+1.0%, ale mrugam na to okiem.
Dzięki za wskazówkę.