S&P 500 ^GSPC
5,061.82
-1.20%
Tesla TSLA
$161.48
-5.59%
Nvidia NVDA
$860.01
-2.48%
Meta META
$500.23
-2.28%
Apple AAPL
$172.69
-2.19%
Microsoft MSFT
$413.64
-1.96%
Alphabet GOOG
$156.33
-1.80%
Amazon AMZN
$183.62
-1.35%

Spustili jsme testovací fázi FÉROVÝCH CEN přímo v detailech akcií, zatím u top 100 nejoblíbenějších akcií tady na Buliosu. Ještě to není finální verze, v dalších dnech to budeme ladit. Mrkněte na to a klidně pište feedback.

Přečíst celý článek zdarma?
Tak pokračuj 👇

Log in to Bulios

Log in and follow your favorite stocks, create a portfolio and discuss with others


Don't have an account? Join us

Super věc, toto mi pomůže. I když vnitřní cenu akcie si počítám sám a používám na to DCF model, tak mi toto velice pomůže.

Super práce! :)

Naprosto parádní funkce a souhlasím s Filipem 🤝🏽 Jsou zde takový, kteří si vytvářejí tabulky v Excelu a my prostě .. Máme Bulios:) 😄

Super, tý jo, další novinka, nestíhám ani vše objevovat a libí se mi koment Filipa, jj přesně to zničí všechny ty influencery který slibují kdo ví co. 😂 Paráda, tohle je super a jak říkáš, není to tak lehké a v počítání férových cen je dost proměnných, který dělají výsledek orientační, ale ten bohatě stačí, protože stejně se nikdy nedá trefit přesný dno či vrchol. 😊

Ďakujem za túto funkciu!!! Prešiel som všetky firmy a podľa tohto všetky firmy sú nadhodnotené okrem bank:D asi budem len teda hromadiť cash a vyčkávať:D

Partner

Je to v testovací fázi, určitě nedoporučuji se tím nyní v investicích striktně řídit, jsou to jen orientační informace. Teď to budeme ladit a vylepšovat.

Slušný. Díkec moc!

Partner

My děkujeme za podporu!

Teda nezahálíte... o to víc bude chuť si předplatit Bulios black

Partner

Díky za podporu! Do konce srpna toho bude ještě hodně.

Je to super. Jenom dotaz to CITI, jako fakt? Za mě bych ještě uvítal, třeba do budoucna, vyhledávač na podhodnocené a nadhodnoceneé akcie.

Partner

Jak píšu, je to testovací fáze, takže je možné, že se někde objeví hodnoty mimo optimum. Budeme to ladit a jakmile to bude ready pro reálné využití, dáme celé komunitě vědět. Jinak stock screener už také připravujeme, tam bude možné si akcie filtrovat podle libovolných měřítek.

Díky.

Tak tohle právě zlikvidovalo 99% patreonů, herohero stránek a podobných placených záležitostí u našich tuzemských finančních influencerů :D

Partner

Haha, díky za důvěru :)) Ale jak píšu, ještě to není hotová věc, bude na tom ještě hodně práce. Bude to dlouhodobý proces vylepšování, těch proměnných, které je třeba brát v potaz, je opravdu hodně.

Nasel jsem tam jeden bug, ktery byste si meli opravit.

Funkce ma byt dostupna pouze pro cleny Bulios Black, ale je mozne vyuzit ji i bez toho aniz by clovek mel jakekoliv clenstvi. Staci si zobrazit zdrojovy kod stranky a hodnoty jsou viditelne.

Napriklad pro Amazon:

Overvalued by 
<span class="blur-sm">95.7%</span>

Partner

Díky za zprávu! A svým způsobem za upřímnost, někteří by to využili a nechali si info pro sebe :)) Každopádně systém je nastavený tak, že se tam v tomto případě zobrazují náhodná čísla, takže se nikdo bez členství ke skutečným hodnotám nedostane. Stačí zkusit refresh a hned tam bude zase něco jiného.