S&P 500 ^GSPC
4,967.23
-0.88%
Nvidia NVDA
$762.00
-10.00%
Meta META
$481.07
-4.13%
Amazon AMZN
$174.63
-2.56%
Tesla TSLA
$147.02
-1.94%
Microsoft MSFT
$399.12
-1.27%
Apple AAPL
$165.00
-1.22%
Alphabet GOOG
$155.72
-1.10%

Mám otázku na uživatele XTB, eToro, či IBKR. Zkoušeli jste někdy zažádat o přidání nějaké akcie, či ETF? Byli jste úspěšní? Jak dlouho celý proces trval?

Díky! 😉

Přečíst celý článek zdarma?
Tak pokračuj 👇

Log in to Bulios

Log in and follow your favorite stocks, create a portfolio and discuss with others


Don't have an account? Join us

V XTB som si zažiadal pridať akcie $VERV-0.3%    hneď po otvorení účtu- okamžite, ako mi na účte pristáli peniaze. Odpísali mi, že OK. Na druhý deň som ich chcel kúpiť a keď som zistil, že nie sú pridané, tak som napísal na podporu a odpísali mi, že obvykle to trvá 1-2 mesiace. Na tretí deň stúpli o 15%, tak som im tam dosť nevyberavo napísal, že čo s tým ako chcú robiť 1-2 mesiace, že je to práca na pár klikov a že to dokážem spraviť za 5 min a ak im to musí niekto odobriť, tak aj tak je to na 1-2 dni. Už mi neodpísali, ale po 2 týždňoch boli pridané, no medzitým stúpli o 50% a tak som ich nekúpil, ale teraz asi pred mesiacom vyklesali a kúpil som ich za ešte lepšiu cenu. Je to ale firma, ktorá ešte len páli peniaze.

Potom som si ešte pýtal pridať ďalšie, tie ale tiež išli hore a tak som o ne stratil záujem, potom som ich asi o mesiac kontroloval, či ich pridali, no neboli pridané a až teraz si mi to pripomenul, keď som sa sem nejako preklikal, tak som ich skontroloval a už sú pridané.

Díky za sdílení zkušenosti. Společnosti neznám, ale předpokládám, že na nich budou nějaké rozumné objemy. Právě nízké objemy byly důvodem zamítnutí mé žádosti o přidání $RICK+3.2%... Škoda.

S tímto žádnou zkušenost nemám a zatím jsem to neřešil a ani to nemám v plánu. 
Ty to teď nějak řešíš, nebo jsi řešil?

Jojo, na XTB už dořešeno a eToro zatím čekám na výsledek. Ještě o tom napíšu příspěvek, jak to dopadlo. Zdá se, že to zaujalo více lidí.

Tak super, přeji hodně štěstí a příspěvek na toto určitě ocením.

Ja  jsme tohle akorat resila v ramci etf, ze chybelo, ale nenapadlo mne teda zazadat o pridani :) jsme zvedava jestli to vyjde :)

Zítra jim napíšu a určitě pak budu informovat, jak to nakonec dopadlo. 😉

Držím palce :)

Ahoj, osobně používám Degiro a XTB, ale s ničím takovým jsem se ještě nesetkal.

Třeba konkrétně XTB na to má i přímo odkaz na podpoře, kde si můžeš zažádat o přidání akcie, či ETF. Tak jsem doufal, jestli s tím někdo nemá zkušenosti. Vyzkouším a dám vědět. 👍

Tyjo, tak o tomhle jsem ani nevěděl, to je parádní díky 🤝🏽 Určitě dej kdyžtak vědět.

Já používám eToro, i přesto že souhlasím a potvrzuji, nejsou tam všechny akcie a ještě menší je výběr ETF, proto si myslím že kombinace dvou brokeru je ideální. Jinak mě eToro zatím plně vyhovuje a dotaz na přidání jsem nezkoušel, každopádně mám tam přidělenou podporu CZ/SK, moc milou paní a tak schválně až si budeme volat tak se optám jak je to zalistováním nové akcie.

Také mám eToro moc rád. Tohle vnímám asi jako hlavní nedostatek platformy. CZ/SK podporu? To já vždy vše zatím řešil v angličtině. Ne, že by mi to vadilo, ale moci to vyřešit telefonicky v ČJ zní fajn. 😉 Můžeš pak kdyžtak dát vědět. Sám i na to eToro zítra zkusím napsat, ačkoliv více v tomto případě sázím na XTB.

Ahoj, jsem většinou víkend off. Jinak nevím jestli to jde na eToro si psát, asi ne, tak klidně napiš na instagram mi, měl by zde fungovat proklik co mám na profilu a popíšu jak to funguje kdyby byl nějaký problém. Ve zkratce, podmínka pro CZ/SK podporu je potřeba být alespon v silver club a to je podmíněno portfoliem 5k $ a více. Já jakmile toho dosáhl, napsali mi email a pak mi a sama paní volala a od té doby, kdykoliv cokoliv, mohu se na ní obrátit a né hned, protože má nastarost i dost dalších klientů, ale přes email si s ní domluvím hovor a pak klidně třeba půl hodiny si voláme. Samozřejmě oni zavolají, ty nevoláš aby si neplatil nic. 😊

Ahoj, zatím jsem o přidání žádné akcie nežádal. Nicméně si pamatuji, že když jsem začínal, tak na eToru nějaké akcie chyběly. Momentálně používám IBKR a zatím jsem nenarazil na nic, co by mi chybělo.

Díky za reakci. To je stále aktuální - na eToru toho chybí hodně. Abych byl konkrétní, tak je to akcie $RICK+3.2% a bohužel ani na IBKR jsem nepochodil.

Na IBKR jsem zrovna tuhle akcii našel, normálně ticker RICK a hned nahoře je.

Není zač, ale tu akcii $RICK+3.2% jsem taky na IB našel. Je to pořád stejný ticker a ve vyhledávání je jako první.