S&P 500 ^GSPC
5,123.41
-1.46%
Nvidia NVDA
$881.95
-2.67%
Meta META
$511.90
-2.15%
Tesla TSLA
$171.05
-2.03%
Amazon AMZN
$186.13
-1.54%
Microsoft MSFT
$421.90
-1.41%
Alphabet GOOG
$159.19
-1.00%
Apple AAPL
$176.55
+0.86%

Zaznamenala jsem, že se má změnit systém předplatného u $DIS-2.7%. Zdražení a zrušení sdílení účtů, myslíte, že to povede k odlivu uživatelů?

DIS

Disney

DIS
$114.01 -$3.14 -2.68%
Capital Structure
Market Cap
209.1B
Enterpr. Val.
249.8B
Valuation
P/E
69.9
P/S
2.4
Dividends
Yield
0.3%
Payout
0.0%

Přečíst celý článek zdarma?
Tak pokračuj 👇

Log in to Bulios

Log in and follow your favorite stocks, create a portfolio and discuss with others


Don't have an account? Join us

Také si nemyslím že to bude mít nějaký extra vliv. Co ač mám $DIS-2.7% tak ale je hlavní dle mě myslím si, že je ten obsah. Nemám tedy ani jedno, není čas sledovat, ale když to vidím u přítelkyně, tak prostě ten Netflix má ten obsah větší, kvalitnější ...jo Disney má hodně pohádky a to je super, ale dnes děti mají sociální sítě hlavně a na pohádky už moc nekoukají mi přijde.

Já mám deti a máme Netflix, protože Disney jich mámoc těch pohádek   a u některých jsem přesvědčená, že musí člověku fakt vymýt mozek :D na Neflixu jim můžu dát do účtu pár a zbytek je "zamceny",suprova funkce

Tak to je hezký že se to dá takto udělat a škoda, další věc tedy na čem by mohl Disney zapracovat.

Zdravím, u Disney to lze také v nastavení přes věk, a za mě pro děcka vede Disney..všechny až na pár výjimek jsou v cz! Mám děti 3+6..

No to záleží jak to zvládnou. U $NFLX-0.9% to tak nějak zvládli pokud si dobře pamatuji...

Tak byl odliv nepatrný nakonec

Ale ne nějak dramaticky

Podle mně jen minimálnímu.

Taky si myslím , u netflixu to byl jen malý odliv

Za mě se chtějí i odlišit od Netflixu, ale kdo ví co chystají... Snad něco dobrého 🤔

Snad jo,netflix teď chystá seriály, kde sivak vybere z možnosti, co se má stát (asi to má i nějaký odborný název,ale ten neznam) tak jsem zvědavá

Je možné, že by pár lidí mohlo odejít třeba spíš k Netflixu kvůli nabídce (Já mám taky Netflix) a nemyslím si že by zdražení a zrušení sdílení účtu mělo nějaký velký dopad. Naopak dlouhodobě je to určitě super krok, hlavně to zrušení sdílení.

Tak on Netlix v pár zemích teď udělal něco podobného a zase tak velký dopad to nemělo

Já si přibral Disney plus k Netflixu především kvůli hezké ceně. Už tedy nepředplácím ani jednu službu, protože nic nesleduji, ale pokud by měl Disney zdražit, tak bych raději zvolil Netflix, který má z mého pohledu lepší nabídku.
Také si netroufnu odhadovat, co by to mohlo udělat, ale myslím si, že ti, kteří již předplácí, tak pravděpodobně budou i nadále.

Uvidíme:)my máme netflix hlavně kvůli tomu, že se tam u dětského účtu dá nastavit, co přesně se jim bude zobrazovat :D velmi dobrá funkce ;)

To věřím. 😁

Když se podívám na předpokládanou cenu, tak jsou na tom v porovnání s největší konkurencí stále velmi slušně. Na druhou stranu, největší počet zrušených účtů byl v Indii, kde platí úplně jiné ceny než ve zbytku světa;) Ideálním scénářem by asi bylo, kdyby se pouze přesunuli na předplatné s reklamou.

Dobry point, to vlastně udělal někde Neflix (nebo chce udelat), že to nejlevnější předplatné bude sice levné, ale s reklamou, takže na tom vydělají možná ještě víc než na dražším predplatnym

Zatím dle výsledků to vypadá dobre

Těžko předjímat. Viděli jsme situaci u Netflixu, může nastat stejná, ale také úplně opačná reakce. To se dozvíme v dalších earnings. 🤔 Už aby dávali dividendu! 😅

Je to tak, muze i jemusi ti mít stejný scénář jako netflix. Uvidíme

Zatím dost frčí v indii