S&P 500 ^GSPC 5,306.04 +0.02%
Nvidia NVDA $1,140.59 +7.13%
Tesla TSLA $176.75 -1.39%
Alphabet GOOG $178.02 +0.96%
Amazon AMZN $182.15 +0.77%
Meta META $479.92 +0.36%
Microsoft MSFT $430.32 +0.04%
Apple AAPL $189.99 +0.01%

Według tej prognozy, XRP osiągnie wartość 1,16 USD do 2023 r.

Na pewno słyszałeś o XRP $XRPUSD-1.3%. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że wiesz o tych kryptowalutach więcej niż ja. Nie ma więc sensu rozpisywać się obszernie o niektórych podstawach. Skupię się więc tylko na przewidywaniach, których znów było kilka. Przyjrzyjmy się, dlaczego cena XRP może gwałtownie wzrosnąć.

Czy nadchodzą lepsze czasy dla Ripple?

Najważniejszą wiadomością dla XRP jest to, że sędzia w tej sprawie odrzucił wniosek SEC o wgląd do dokumentów, które mogą nie mieć znaczenia dla sprawy. Wynikiem tego jest następujące oświadczenie przewodniczącej składu sędziowskiego Sarah Netburn, uzyskane przez CoinTelelgraph.

Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) stara się, aby było tak samo, ale to wystąpienie albo miało odzwierciedlać politykę agencji, albo nie. Upierając się przy tym, że wypowiedź odzwierciedlała osobiste poglądy Hinmana, SEC nie może teraz odrzucić swojego stanowiska".

W świetle tego zwycięstwa niektórzy inwestorzy mogą się zastanawiać, dokąd zmierza XRP. Przyjrzyjmy się poniżej kilku ostatnim przewidywaniom dotyczącym cen XRP.

Przewidywania dotyczące ceny XRP

  • GovCapital rozpoczyna od byczej, jednorocznej prognozy ceny 0,797 USD.
  • WalletInvestor dołącza do tego grona, przedstawiając jeszcze odważniejszą, byczą prognozę jednoroczną na poziomie 1,166 USD za monetę
  • DigitalCoinPrice zajmuje środkową pozycję pomiędzy dwoma pozostałymi prognozami, szacując cenę na 1,05 USD za monetę w 2023 r.

Inwestorzy już od jakiegoś czasu śledzą proces sądowy między SEC a XRP. Prace rozpoczęły się w 2020 r. i nadal trwają. Choć nie ma jeszcze ustalonej daty zakończenia sprawy, dzisiejsze zwycięstwo XRP wydaje się przybliżać ją o krok do szczęśliwego zakończenia.

W środę po południu wartość XRP wzrosła o 3,7% w ciągu 24 godzin.

Jeśli i Ty masz ochotę na odrobinę tego fundamentalnego, mogę polecić ten tekst: Jakie są zalety i wady XRP oraz pozostałych 4 kryptowalut? Część 2.

Jeśli spodobał Ci się mój post, będzie mi bardzo miło, jeśli wrzucisz follow 🙂 . A co z Tobą i XRP? Czy inwestujesz w tę kryptowalutę? Zapraszam do odpowiedzi w komentarzach pod artykułem 😉.

Zastrzeżenie: To nie jest rekomendacja inwestycyjna. Nie jestem profesjonalnym inwestorem.

Przeczytać cały artykuł za darmo?
To kontynuuj 👇

Log in to Bulios

Log in and follow your favorite stocks, create a portfolio and discuss with others


Don't have an account? Join us

No comments yet