Já jsem o $PYPL+3.1% zde pár příspěvků dával, mrkni kdyžtak na profil a byl jsem dost pro, teď bohužel váhám a spíše "zachranuji" situaci si ředěním průměrné ceny nákupu. Souhlasím zde s lidma, mají těžké konkurenční prostředí, klesají uživatelé ...navíc pořád se něco snaží čím by se odlišili ale nějak nic moc zdárně a teď to spojení s krypto, může to být boom, ale také jím to může zlomit vaz, takže jako na spekulaci ok, ale nevkládal bych do nich moc prostředků.

Ja jsem z tabora, ze $PYPL+3.1% ne :) Muzu se plest, ale minimalni moat, hromada ostre konkurence, zkouseni tak nejak vseho a niceho (ohlasej vlastni stablecoin ze by k sobe natahli kryptobratry a vzapeti zablokujou vsechny transakce do krypta skrze PayPal aby vyhoveli regulatorovi) mi proste rika drzet od PayPalu svoje penize dal.

Není ta stopka na krypto jen pro UK?

ber to jako doporuceni :D podivej se na 3 dny starý příspěvek - https://bulios.com/status/118587#comments tam máš celkem dost zajímavých názorů

propad je to celkem slušnej, ale za mě tahle společnost ještě pujde ještě chvilku dolu přeci jen problémy bankovního sektoru / US rating / neuspokojivé výsledky / velká konkurence

Taky jsem to tady chtěl poslat, tak super. :) Řekl bych, že vše podstatné bylo řečeno.

Neber to jako doporučení, ale z dlouhodobého hlediska je pro mě 60$ zajímavé. Ale jak tu píše Kryštof, společnost má před sebou mnoho práce a bude nutné to průběžně sledovat.

$PYPL+3.1% po výsledcích teď po druhé za sebou dost oslabil. Společnost ale stále vydělává slušné peníze a má zákazníky. Bude šle muset zabrat v nových odvětvích a modernizaci. Z dlouhodobého pohledu to nemusí být špatná cena.