S&P 500 ^GSPC
4,994.9
-0.32%
Nvidia NVDA
$820.70
-3.07%
Meta META
$488.15
-2.72%
Amazon AMZN
$176.34
-1.61%
Apple AAPL
$165.04
-1.20%
Alphabet GOOG
$155.89
-1.00%
Microsoft MSFT
$400.32
-0.98%
Tesla TSLA
$150.07
+0.09%

ETF na EM. 😊

Dzięki za wskazówkę! :)

Nigdy nie zainwestowałbym w komunistycznych Chinach, a już na pewno nie w Indiach z ich mentalnością. Kiedy widzę naszych rodaków pochodzących z Indii, naprawdę nie chcę inwestować w nich pieniędzy.

Mam też problem z Chinami, ale widzę duży potencjał w Indiach.

$INFY+1.5% Indyjska spółka technologiczna notowana jako ADR w USA

Świetnie, wielkie dzięki, jestem tym bardziej zainteresowany.

Nie wymyślę też nic konkretnego, ale dla mnie osobiście skłaniam się ku potencjałowi Indii i jak dotąd obserwuję tylko indyjski ETF, a mój broker i tak nie pozwala mi kupować pojedynczych akcji. Co więcej, pójdę nieco dalej i dostrzegę potencjał, nawet jeśli istnieje ryzyko w sektorze wydobywczym. To duże ale, jednocześnie głód surowców był i zawsze będzie obecny. Pomijając otoczenie polityczne, myślę, że Ameryka Południowa jest interesująca, podobnie jak Australia. 😊

Jakim jesteś brokerem?

eToro. Jestem tam zadowolony, ale zdaję sobie sprawę, że nie ma tak dużego wyboru na innych rynkach w porównaniu z wyborem w USA.

Zgadzam się, szczególnie z Indiami, tam też widzę ogromny potencjał...

Przypuszczam, że nie będziesz zaskoczony... ale nadal trzymam się $NIO-3.0%:)

Jest nas dwóch, głupio byłoby się poddać w tym momencie. Ekspansja jest w toku i powoli zbliżamy się do rentowności, więc miejmy nadzieję, że 2024 będzie rokiem.

Pierwsze europejskie recenzje samochodów wyglądają naprawdę świetnie, aż pomyślałem, że sam bym sobie taki sprawił :-D Więc jeśli tego nie zepsują, to Nio ma u mnie niezłą passę...

Rentowność z pewnością będzie punktem zwrotnym, akcje mogą ładnie wzrosnąć, nawet jeśli wyjdą wcześniej niż oczekiwano.

Mi też się podoba, ale nie wskoczyłem wcześniej i teraz nie wiem czy chcę :D

Wskoczyłbym... ale kim ja jestem, żeby doradzać :) Nadal wydaje mi się to uczciwą ceną, biorąc pod uwagę, jak bardzo wszyscy interesują się tymi samochodami.