S&P 500 ^GSPC 5,054.23 -0.32%
Tesla TSLA $160.06 +10.63%
Amazon AMZN $176.53 -1.68%
Meta META $488.41 -1.55%
Nvidia NVDA $812.50 -1.42%
Apple AAPL $168.53 +0.98%
Alphabet GOOG $159.56 -0.23%
Microsoft MSFT $407.36 -0.05%

Mój osobisty projekt, nad którym pracuję od czasów liceum, kiedy to przekształciłem stary dom w pensjonat.

Ponadto, głównie sukcesy w handlu, gdzie na przykład na rynku Forex regularnie zarabiam około 10% miesięcznych zysków kapitałowych, co jest dla mnie świetne.

Potrzeba odwagi, aby rozpocząć taką rekonstrukcję w liceum. Jestem pełen podziwu.

Dziękuję bardzo🙏 Miałem szczęście, że mój dziadek pomógł mi w projekcie budowlanym, ale pozostałe kwestie techniczne zostały wykonane przeze mnie. To było kilka ciężkich lat, ale cieszę się, że wszystko się udało.

Więc to wymaga jaj👌 Jak radzi sobie dzisiaj emerytura?

Dziękuję bardzo🙏 Cieszę się szczególnie, że wszystko się udało. I jestem szczęśliwy, obsada jest świetna, a ponieważ pracuję w nieruchomościach, sam wszystkim zarządzam, to głównie łamacz serc i mój pierwszy duży projekt.

Odejdę od akcji i powiem o mojej najlepszej inwestycji. Były to kosmetyczne modyfikacje (skiny) do gry CS:GO. Zacząłem aktywnie grać w CS:GO w 2016 roku i od początku zafascynował mnie rynek skinów, który jest dość popularny w tej grze.
Od tego roku dość intensywnie kupowałem przedmioty, których ilość była ograniczona i do dziś je przechowuję. Niezrealizowana aprecjacja wielu z nich wynosi już ponad +1000%. Prawdopodobnie wkrótce przeleję wszystko na akcje, które mają dla mnie obecnie większy sens, chociaż na tych skórkach wciąż można zarobić całkiem sporo pieniędzy.

Aha, a w świecie akcji było to $META-1.6% +147%.

No nie spodziewałem się, że ktoś wpadnie na to, że jego najbardziej opłacalną inwestycją były skiny, więc masakra. :D

Być może pisałem gdzieś tutaj, że CS:GO faktycznie skłonił mnie do wyceny moich odłożonych środków:) Następne w kolejce były kryptowaluty, a potem akcje i obligacje. Tam też zarobiłem trochę pieniędzy, ale nawet nie zbliżyłem się do tych liczb, czy możesz podać mi jakieś przykłady skinów, które to zrobiły?

Jestem pewien. To dość proste - kupowałem pudełka setkami, gdy kosztowały kilka centów. Teraz niektóre kosztują 1€ (Shadow Case), a niektóre nawet 6€ (Breakout Case). A potem handlowałem nożami w różnych momentach, ale zdecydowanie nie zarabiały one takiego procentu.

Właściwie dla mnie był to podobny przypadek do twojego, Victor - to również w dużej mierze doprowadziło mnie do akcji. Przeszedłem też przez fazę bitcoina. 😁