Uběhl týden od mé žádosti na podporu XTB a eToro o přidání akcie na jejich platformy (viz můj nedávný příspěvek). Jednalo se o akcii $RICK+1.6% a mnoho z vás zajímal výsledek. 

Bohužel vás nepotěším, ale ani na jednu z platforem titul přidán nebyl. 
eToro mi pouze potvrdilo přijetí žádosti. Bohužel ale nevím, zdali budu dále informován, nicméně naděje si nedělám, protože se posuzuje především likvidita dané akcie, která v tomto případě vysoká není.
U XTB jsem byl hned druhý den informován, že právě kvůli nízké likviditě nejsou schopni titul přidat. Oceňuji zde ale velmi rychlou reakci. 👍

Kdyby přeci jen na eToro byl titul přidán, tak vás o tom opět budu informovat.

Máš svůj účet? Tak se přihlas . A nebo vytvoř nový.

Zajímavé, díky za info a pokud by se něco změnilo, tak určitě ocením update.

Doporucuju IBKR

ty maji vsechno

Jj na tohoto brokera koukám a ten mě láká pak na obchodování a jako prostě druhý broker k eToro.

akorát získat učet neni jednoduche.

Jestli bys chtel zaridit napis mi na whatsapp 777778095

IBKR mám a jak se říká, opravdu má takové ne-příliš intuitivní prostředí, narozdíl třeba od eTora. Ale ano, nabídka titulů je velmi široká. Mimo jiné tam i akcie $RICK+1.6% je.

Z praxe> pokud neznáte zamestnance XTB/Etoro který má nejakou seniornejsi pozici nebo nemáte u nich víc než 50.000 USD, veci které tam nejsou pridány nebudou.

Ano, v podstatě souhlas, ale i přesto, že nechci hájit, protože každý má své zkušenosti a svobodnou volbu jít jinam, tak ano, např u toho eTora, prostě stejně dle mě, nejde se když to řeknu blbě s každým investorem zabývat, který si tam hraje s "drobnýma" ...ale prostě od určité velikosti/hodnosti Ti pak už tu váhu a čas dají. Já to tak ze zkušenosti mám, mám zaměstnance jejich, kterému kdykoliv mohu napsat na whatsupp/email a domluvit si s ním online hovor, který trvá klidně hodinu a vše řeší, ale jak píšeš, není to pro každého člena po registraci.

Pokud by byl nějaký update u eTora tak určitě dej vědět, každopádně díky. 👍🏽

Používáš eToro? Jak tam jsi na něm?

Ne ne nejsem u eTora, jenom by mě zajímalo jak by to mohlo dopadnout:)

Support od XTB je skvělý v téhle klientské práci, jinak děkujeme!

Naprosto souhlasím. Není vůbec zač. 😉

Super, že XTB alespoň odpověděli:)

To oni vždy. V tomhle jsou fakt super.

To jefakt :)

Možná to chce dát trošku času. Ono týden je krátká doba a představ si kolik žádostí ke kolika různým společnostem musí řešit. Do toho to musí schválit a pak vyjednat. Myslím si, že takovej proces může trvat i měsíc a déle a musí o tu akcii být vyloženě obří zájem, aby to dávalo smysl i brokerovi.

To máš pravdu. Jen spíš když si nebudu dělat naděje, tak nebudu zklamán. Pro férovost bych určitě o tom napsal, eToro mám rád, nechci jim tu nijak křivdit.

Také jej mám rád a jak říkáš, ono nejde je srovnávat tyto brokery. XTB je polský a snaží se zde ve střední Evropě hlavně cílit a dělat pobočky. eToro bych řekl že má mnohem větší dosah a uživatelé v širším rozpětí, ano nemá pobočky jako XTB u nás, ale sice takto na ticket reagují jen přijetím, ale není odpověd pokud se to netýká účtu, ale já osobně mám kontakt na CZ/SK podporu, která pracuje pro eToro jako právě paní na podporu od Po-Pá a za mě s ní velká spokojenost. Cokoliv s ní dokážu řešit a vždy první tedy písemně si napíšeme kdy může a pak vždy zavolá, paní příjemná s kterou se bavím i třeba hodinu jen o tom, jaká je to super práce pracovat pro brokera. Takže za mě spokojenost i přesto, že nedisponují takovým rozsahem titulů.

Nejde o Brokera. Jde o LP( Liquidity provider) ten musí ty akcie fyzicky nakoupit aby vam je XTB mohlo zprocesovat

To jsem vůbec netušil. Díky za doplnění.