S&P 500 ^GSPC 5,010.6 +0.87%
Nvidia NVDA $795.18 +4.35%
Tesla TSLA $142.05 -3.40%
Amazon AMZN $177.23 +1.49%
Alphabet GOOG $157.95 +1.43%
Apple AAPL $165.84 +0.51%
Microsoft MSFT $400.96 +0.46%
Meta META $481.73 +0.14%

Minął tydzień od mojej prośby do wsparcia XTB i eToro o dodanie akcji do ich platform (zobacz mój ostatni post). Chodziło o akcje $RICK-1.4% i wielu z Was było zainteresowanych wynikiem.

Niestety nie będę Was uszczęśliwiał na siłę, ale tytuł nie został dodany na żadnej z platform.
eToro jedynie potwierdziło moją prośbę. Niestety nie wiem, czy otrzymam dalsze informacje, ale nie robię sobie nadziei, ponieważ najważniejsza jest płynność akcji, która w tym przypadku nie jest wysoka.
W XTB poinformowano mnie już następnego dnia, że nie mogą dodać tytułu z powodu niskiej płynności. Ale doceniam bardzo szybką reakcję tutaj. 👍

Jeśli mimo wszystko tytuł zostanie dodany do eToro, poinformuję o tym ponownie.


Interesujące, dzięki za informacje i jeśli coś się zmieni, z pewnością będę wdzięczny za aktualizację.

Wsparcie XTB jest świetne w pracy z tym klientem, w przeciwnym razie dziękuję!

Całkowicie się zgadzam. Nie ma za co. 😉

Świetnie, że XTB przynajmniej odpowiedziało:)

Zawsze to robią. Są w tym naprawdę świetni.

To fakt :)

Może zajmuje to trochę czasu. Tydzień to krótki czas, a wyobraź sobie, z iloma aplikacjami do ilu różnych firm muszą sobie poradzić. Muszą je zatwierdzić, a następnie negocjować. Myślę, że taki proces może potrwać miesiąc lub dłużej i musi być duże zainteresowanie akcjami, aby miało to sens dla brokera.

Masz rację. Chodzi o to, że jeśli nie będę robił sobie nadziei, to się nie zawiodę. Żeby być uczciwym, na pewno bym o tym napisał, lubię eToro, nie chcę im tutaj robić łaski.

Mi też się podoba i tak jak mówisz, nie da się porównać tych brokerów. XTB jest polski i starają się celować i tworzyć oddziały głównie w Europie Środkowej. eToro powiedziałbym, że ma znacznie większy zasięg i użytkowników w szerszym zakresie, tak, nie ma oddziałów, jak XTB tutaj, ale reagują na taki bilet, po prostu akceptując go, ale nie ma odpowiedzi, chyba że jest to związane z kontem, ale osobiście mam kontakt w supporcie CZ / SK, który pracuje dla eToro jako tylko pani wsparcia z Po-Pa i dla mnie jestem z niej bardzo zadowolony. Wszystko mogę z nią rozwiązać i zawsze najpierw tak na piśmie piszemy kiedy ona może a potem zawsze dzwoni, pani jest miła z którą rozmawiam nawet może godzinę tylko o tym jaka to świetna praca pracować dla brokera. Więc dla mnie satysfakcja mimo że nie mają takiego zakresu tytułów.