Prognoza Polygonu: 7,1$? Gov Capital jest w tej kwestii jednoznaczny

Notowanie kryptowalut na niektórych z głównych platform prawie zawsze jest korzystne dla projektów, które będą notowane. Tym razem Robinhood ogłosił notowanie $HOOD+3.2% i rozszerza swoją ofertę kryptowalutową o 4 nowe waluty, a jedną z nich jest właśnie Polygon $MATICUSD+1.6% . Czy te i inne nowości pomogą Polygonowi wrócić na szczyt wszech czasów?

Bardzo optymistyczna prognoza dla Matica.

Polygon to sieć, która w ciągu ostatniego roku nabrała rozpędu. Choć pierwotnie została wprowadzona na rynek wiosną 2021 r. w ramach ogólnorynkowego boomu, moneta zachowała swoją wartość, oferując ważną usługę. Zapotrzebowanie na sieć Polygon stale rośnie, zwłaszcza biorąc pod uwagę rosnącą liczbę aktywnych użytkowników Ethereum. Sieć Ethereum jest w stanie przeprowadzić zaledwie kilkadziesiąt transakcji na sekundę, a przy ponad 500 000 aktywnych użytkowników co godzinę mogą być zawierane tysiące transakcji. Polygon to najbardziej renomowane narzędzie, które istnieje, aby pomóc złagodzić ten "niedobór".

Przewidywania

W sieci Polygon widać dziś duży katalizator. Platforma e-commerce Robinhood wprowadza cztery nowe waluty na giełdę, aby zwiększyć swoją bazę handlu kryptowalutami. MATIC jest jedną z tych szczęśliwych walut.

Ta wiadomość jest bardzo ważna dla serwisu Polygon. Robinhood zapewnia swoim użytkownikom ogromny dostęp do kryptowalut dla inwestorów, którzy nie są tak dobrze zaznajomieni z kryptowalutami, a wielu z nich nie wie prawie nic o kryptowalutach. Niemniej jednak, jako że inwestorzy ci są bardziej zainteresowani klasą aktywów, największe korzyści przyniesie im ekskluzywna lista kryptowalut Robinhooda, ponieważ są one najłatwiej dostępne.

W wyniku tej wiadomości kurs MATIC wzrósł o 5%, osiągając poziom 1,43 USD. Wolumen obrotu również wzrasta, z tendencją wzrostową 40%. Czy moneta jest w stanie wykorzystać to bycze momentum i powrócić na nowe maksima? Przyjrzyjmy się niektórym przewidywaniom cenowym serwisu Polygon i sprawdźmy, co sądzą analitycy:

  • CoinPriceForecast przewiduje, że wartość MATIC na koniec roku wyniesie 1,86 USD.
  • PodobnieDigitalCoin przewiduje, że do grudnia 2022 r. cena jednej monety wyniesie 1,84 USD.
  • Wallet Investor przewiduje, że MATIC przekroczy próg 2 USD w ciągu najbliższych 12 miesięcy, a w kwietniu 2023 r. jego cena wyniesie 2,61 USD.
  • Znacznie bardziej optymistyczny niż inne serwisy jest Gov Capital. Serwis przewiduje, że do kwietnia przyszłego roku cena MATIC osiągnie niebotyczny poziom 7,09 USD.

Oczywiście należy to traktować z przymrużeniem oka, ponieważ rynek kryptowalut jest bardzo zmienny i podatny na różne czynniki fundamentalne, których w tej chwili jest aż nadto. To, co jest zdecydowanie korzystne dla Matic, to notowanie na Robinhood, które "otworzy drzwi" różnym bezstronnym inwestorom. Nie należy traktować tego jako porady inwestycyjnej, a jedynie jako podsumowanie analizy różnych spółek.

Przeczytać cały artykuł za darmo? To kontynuuj 👇

Czy masz konto? Następnie zaloguj się lub utwórz nowy.
No comments yet