S&P 500 ^GSPC 5,267.84 -0.74%
Nvidia NVDA $1,037.99 +9.32%
Tesla TSLA $173.74 -3.54%
Apple AAPL $186.88 -2.11%
Alphabet GOOG $175.06 -1.65%
Amazon AMZN $181.05 -1.14%
Microsoft MSFT $427.00 -0.82%
Meta META $465.78 -0.43%

Právě jsem rozšířil svou pozici ve společnosti Nio $NIO-8.4%. Výsledky jsou dle očekávání špatné, to ale nic nemění na dlouhodobější vizi. Počet dodávek se pomalinku začne stabilizovat, pro mě budou důležitější výsledky v následujících letech, nové produkty (auta, mobily a rozšiřování infra) a expanze. Případně ještě možná partnerství, spekulovalo se nad BMW. Držím nám pěsti!

NIO

NIO

NIO
$4.80 -$0.44 -8.40%
Capital Structure
Market Cap
10.4B
Enterpr. Val.
92.7B
Valuation
P/E
-3.0
P/S
1.4
Dividends
Yield
-
Payout
-

Přečíst celý článek zdarma?
Tak pokračuj 👇

Log in to Bulios

Log in and follow your favorite stocks, create a portfolio and discuss with others


Don't have an account? Join us

Parnerství s BMW si nedovedu moc představit, to je dost divoký :) ale i tak sdílím stejný pocit a těším se na budoucnost téhle společnosti :)

Já také. Věřím NIO.

Mě do portfolia nesmí nic čínskýho, ale jako krátkodobá spekulace možná zajímavé...

Mno, výsledky rozporuplné, uvidíme co bude dál.

Gap skoro uzavřen, to je neuvěřitelný sentiment při neuspokojivých výsledcích.

Hned po otevření se dalo nakupovat za pěkné ceny. A už dnes akcie doručila odměnu v podobě solidního zhodnocení. Pěkné👍

A kôli čomu vlastne mu všetci tak veríte, ak sa smiem spýtať? Lebo ako mal som ho tiež pred asi 2 mesiacmi, ale čisto ako špekuláciu, keď som videl, ako to tam všetci máte napráskané a keď som mal +30% ani okom som nemihol a predal som ho. Keď vzniklo, tiež ma ten nápad výmeny batérií nadchol, ale potom, ako som čítal vysvetlenie Muska, že Tesla nad tým konceptom tiež uvažovala a zamietla ho, moje sympatie sa vytratili, pretože Elon je niekto, koho názor maximálne rešpektujem, nie je na svete veľa ľudí, ktorí dokázali také kúzla, ako on...

Pokles mi nevadí, aspon dokoupím, každopádně ta marže je solidní změna to se musí nechat .. Každopádně této společnosti věřím i nadále. 🍀👍🏽

Tak u NIO se počítá že tam nebude nic extra ale pořád se kolem něj spekulují spolupráce a vše co píšeš. Je jen otázka času kdy tahle firma vyplave na povrch... Já pokud je cena kolem 10$ tak nemám problém kupovat ať jsou výsledky špatný, nebo dobrý koukám na aspoň 2-5let dopředu, kdy už by nemuseli být ve ztrátě. A potom tu akcií na 10 ani 20$ asi už ani neuvidíme.

No jasně, pro někoho je to hazard. Čísla zatím nejsou dobrá, ale věří se v budoucnost společnosti. Mě to ale smysl pořád dává, v tom poměru risk:reward.

Tam ten reward může být opravdu velký si myslím. Proto v NIO pořád věřím kromě toho kdyby to byla mrtvá akcie, tak by se o ní nezajímali v Oslo taxi,BMW a další 🤷‍♂️🙂 vidím potenciál velký a kdo ví díky nějaké takové spolupráci to NIO může mít opravdu nakročeno k té ziskovosti.

Ten pokles marží nevypadá vůbec dobře co jsem tak koukal. Byl bych opatrný.

Dobré to určitě není, ale tak nějak se s tím počítalo. Navíc ta cenová válka a konkurenční prostředí u EV, to dá zabrat každému nováčkovi.