S&P 500 ^GSPC 5,067.99 -0.05%
Tesla TSLA $161.21 +11.43%
Nvidia NVDA $805.52 -2.27%
Amazon AMZN $177.09 -1.36%
Apple AAPL $168.80 +1.14%
Meta META $491.21 -0.99%
Microsoft MSFT $408.96 +0.34%
Alphabet GOOG $160.39 +0.29%

Ponieważ według uczciwej ceny Bulios jest teraz o 33% niedowartościowany! Co więcej trzeba wiedzieć?! :-D
A tak na poważnie, to wygląda na zdrową firmę z tradycjami, która teraz ładnie zainwestowała i jest dla mnie w dobrej cenie.

DD to tylko kolejny powód do zakupu!

Już go mam! I na pewno zwiększę pozycję :)

Bardzo podobają mi się ich przejęcia, fundamenty i świadczą wiele usług i jest to jedna z najlepszych firm w tym sektorze. W przeciwnym razie jest dużo miejsca na wzrost akcji, a dywidenda też jest niezła :)

Nie mógłbym powiedzieć tego lepiej.

:D

Oprócz tego, co już tu jest, osobiście widzę dużo miejsca na wzrosty, jeśli chodzi o wykres. 🙂 Dodatkowo, teraz gdy patrzymy na wykres, pojawia się świetna okazja do zakupu.... Znajdujemy się na wielokrotnie testowanej i silnej linii trendu z 2003 roku... 🙂 Znajdujemy się na wielokrotnie testowanej i silnej linii trendu z 2003 roku.

Ty też kupujesz napompowane akcje tej firmy?

Nie zamierzam już tylko trzymać akcji przez długi czas bez dźwigni finansowej.

Czy ta analiza techniczna jest gdzieś dostępna? Chętnie bym ją zobaczył. :)

Szkoda, że nie można tu wrzucać jakichś podglądów np. tylko z TW, żeby ograniczyć, że ktoś nie wrzuci tu kiepskiego obrazka. Ale mogę wrzucić link do takiego krótkiego TA https://www.tradingview.com/x/efAftEY7/

Dla mnie to przede wszystkim przyzwoite zarządzanie i dość agresywne przejęcia, które doprowadzą do ekspansji. To także niezła rentowność FCF. Pion biznesowy, o którym wspomina Philip, tworzy silną fosę.

Ostatnią, ale nie mniej ważną kwestią jest zaufanie do osób, które również zainwestowały.

Zgadzam się. :)

Rozbawiło mnie to😅 $CVS-0.8% jest niesamowity i mam go w swoim portfolio. Myślę, że nie ma nic podobnego.

:D nie masz więcej akcji w sektorze opieki zdrowotnej?

Nie wiem. Nie wiem zbyt wiele o tym sektorze.

Moim zdaniem jest to jedna z największych firm w sektorze, która posiada sieć aptek, dostawę leków, a także dobry segment opieki zdrowotnej. Jest wiele firm, które opracowują nowe rozwiązania, ale moim zdaniem jest to trudne, ponieważ wszystko zależy od tego, czy coś opracują i ewentualnie zatwierdzą. Podczas gdy w przypadku firm takich jak $CVS-0.8%, jest to "tylko" sprzedaż. Co prawda niedawno firma ubezpieczeniowa przestała z nimi współpracować, ale podobno nie stanowiło to nawet około 10% ich przychodów. To mogło być odpowiedzialne za spadek. Skorzystałem z tego i kupowałem dalej.

Dzięki za Twoją perspektywę, zgadzam się z Tobą. :)

👍😊