S&P 500 ^GSPC 5,312.11 +0.17%
Nvidia NVDA $950.72 +2.80%
Tesla TSLA $174.55 -1.64%
Microsoft MSFT $424.82 +1.10%
Apple AAPL $191.37 +0.79%
Alphabet GOOG $178.48 +0.67%
Meta META $469.34 -0.54%
Amazon AMZN $183.88 -0.44%

Kryptowaluta Kyber Network przyciąga więcej uwagi po 44% skoku w ciągu tygodnia

Zainteresowanie sektorem DeFi rośnie w ogromnym tempie. Do tego obszaru bankowości alternatywnej napływa więcej pieniędzy niż kiedykolwiek wcześniej, a projekty pojawiają się na każdym rogu. Platformy te konkurują ze sobą, aby sprawdzić, kto może zaoferować najwyższe zyski i najbardziej rozbudowane opcje kredytowe i handlowe. Cyber Network $KNCUSD+3.3% jest jedną z platform, która przyciągnęła uwagę inwestorów w ostatnim czasie i była w stanie wykorzystać tę uwagę do osiągnięcia znacznych zysków z platformy kryptowalutowej KNC.

Wielu inwestorów widzi ogromny potencjał w spółce $KNCUSD+3.3%.

$KNCUSD+3.3%zyskuje coraz większą popularność wśród inwestorów

W kwietniu 2020 r. cała branża DeFi dysponowała kwotą nieco ponad 700 mln USD. Dziś, zaledwie dwa lata później, kwota ta wzrosła do ponad 77 mld USD. Oznacza to wzrost o ponad 10 000%. Zainteresowanie to wynika z faktu, że DeFi oferuje lepsze zyski niż tradycyjny sektor bankowy. Ponadto DeFi ma znacznie mniej wymagań, aby zakwalifikować się do tych usług. Osoba nie musi posiadać konta bankowego, aby zacząć zarabiać, i nie jest ograniczona punktacją kredytową, jeśli chodzi o wysokość pożyczki, jaką może zaciągnąć.

Cyber Network $KNCUSD+3.3% jest coraz ważniejszym graczem w tej wschodzącej branży: Zdecentralizowana Giełda Papierów Wartościowych (DEX) jest jednym z najbardziej popularnych sposobów, za pomocą których inwestorzy DeFi mogą wymieniać swoje aktywa.

Cyber Network $KNCUSD+3.3% jest interesującym projektem, ponieważ łączy handel między niewiarygodną liczbą 10 różnych sieci blockchain. Dzięki temu sieć jest idealnym miejscem dla użytkowników systemu DeFi, którzy muszą przenieść zasoby z jednej sieci do drugiej.

Sieć cybernetyczna $KNCUSD+3.3% umacnia dominację DeFi, ponieważ sieć kryptowalut KNC nadal się rozwija.

Cyber Network $KNCUSD+3.3% jest wciąż stosunkowo nową firmą, która uruchomiła swoją platformę w ciągu ostatnich dwóch lat, a kryptowalutę KNC wprowadziła na rynek w lipcu 2021 roku. Mimo to dość szybko się rozwinęła. Sieć zablokowała już aktywa o wartości 80 milionów dolarów, a kapitalizacja rynkowa tokena KNC wyniosła ponad 800 milionów dolarów.

W miarę jak sieć zyskuje na znaczeniu, wielu inwestorów zaintrygował sposób, w jaki generuje ona dochód pasywny. W tym tygodniu deweloperzy reklamowali się w mediach społecznościowych, Cyber $KNCUSD+3.3% oferuje ogromne zyski.

Towłaśnie ta nowa integracja z Avalanche $AVAXUSD+4.4% powoduje duże zainteresowanie inwestorów siecią Kyber $KNCUSD+3.3%. Promocja jest częścią programu motywacyjnego Avalanche dotyczącego płynności finansowej, w ramach którego nagradzane są platformy rozwijające się w sieci. Teraz wielu lojalnych graczy Avalanche przybywa do Kyber, aby czerpać korzyści z wysokich zysków.

Dzięki tej wiadomości kryptowaluta KNC może odnieść wielki sukces. Dziś wartość tokena wzrosła o ponad 23%. Dodatkowo, wolumen obrotu jest bardzo wysoki - z prawie 650 mln USD w rękach KNC, wolumen wzrósł o ponad 200% w porównaniu z dniem wczorajszym.

Wykres przedstawiający wzrost kursu $KNCUSD+3.3%.

  1. Jak wpływa na Ciebie $KNCUSD+3.3%?
  2. Czy masz $KNCUSD+3.3% w swoim portfelu?
  3. Jak sądzisz, dlaczego ta kryptowaluta cieszy się tak dużym zainteresowaniem?

Należy pamiętać, że nie jest to porada finansowa. Każda inwestycja musi zostać poddana szczegółowej analizie.

Przeczytać cały artykuł za darmo?
To kontynuuj 👇

Log in to Bulios

Log in and follow your favorite stocks, create a portfolio and discuss with others


Don't have an account? Join us

No comments yet