Wykorzystaj swoją szansę, póki możesz: Evgo nawiązuje współpracę z nowymi partnerami, dzięki której akcje będą drożeć

Jakiś czas temu wspomniałem, że spółka Evgo $EVGO+2.0% może być nastawiona na duży wzrost w przyszłości. Raporty te są poparte rosnącym kryzysem energetycznym, który spowoduje wzrost zainteresowania samochodami elektrycznymi, a co za tym idzie - zapotrzebowanie na większą liczbę stacji ładowania tych pojazdów. $EVGO+2.0% przypisuje kolejnej wspaniałej współpracy, która pomogła firmie osiągnąć jej główny cel: stać się zrównoważoną firmą wartą miliardy dolarów.

Dlaczego widzę duży potencjał w firmieEvgo?

Mniejsze perspektywy dla możliwości ładowania pojazdów elektrycznych w Europie

W samej Europie mamy obecnie do dyspozycji około 1 mln ładowarek do pojazdów elektrycznych, a w ciągu najbliższych kilku lat liczba ta może wzrosnąć do 20 mln, a raczej zapotrzebowanie na taką liczbę.

Co nowego?

  • Evgo $EVGO+2.0% zawarło kolejną umowę partnerską, tym razem ze znanym bankiem detalicznym.
  • W ostatnim przeglądzie analitycznym zwrócono również uwagę na pewne dane, które mogą zapowiadać wysoką rentowność w przyszłości.
  • Jeśli szukasz obiecującej inwestycji w pojazdy elektryczne (EV), nie jest jeszcze za późno na zakup.

Ewolucja kursu USDEVGO+2.0%

Pewna zmienność kursu akcji jest tu uzasadniona, gdyż jest to wciąż młoda spółka, która nie przeżyła jeszcze swojego rozkwitu (mimo to od początku roku akcje radzą sobie stosunkowo dobrze).

W ciągu ostatnich dwóch miesięcy akcje spółki $EVGO+2.0% odnotowały wzrost. Od lutego akcje spółkiEVGO+2.0% wzrosły z zaledwie 7 USD za akcję do obecnej ceny około 12,38 USD za akcję. Ale czy po tym niewiarygodnym wzroście baterie nie wyczerpią się wkrótce?

Moim zdaniem, akcje spółki $EVGO+2.0%mają przed sobą długą perspektywę. Chociaż ostatnio ich poziom nieco się wyrównał, to teraz jeszcze więcej wskazuje na to, że ta firma zajmująca się ładowaniem pojazdów elektrycznych stanie się liderem w tej dziedzinie.

Na przykład, po zawarciu kilku kluczowych umów partnerskich, firma zawarła niedawno kolejną taką umowę. Ale to nie wszystko. Najnowsza ocena analityków podkreśla kilka danych liczbowych, które wskazują na wysoką rentowność w przyszłości.

Oczywiście, firma na wczesnym etapie rozwoju ma jeszcze wiele do udowodnienia. Znaczna część jego potencjału została już uwzględniona w cenie akcji. Jeśli jednak jesteś zwolennikiem rozwoju pojazdów elektrycznych, nie jest jeszcze za późno, aby kupić akcje spółki $EVGO+2.0%.

Akcje EVGO i najnowsze informacje o spółkach

$EVGO+2.0% nie traci czasu na zdobywanie jednej ważnej przewagi za drugą, a przez to rozumiemy nawiązywanie kolejnych dobrych relacji partnerskich. Obejmują one umowy z tradycyjnymi producentami samochodów i właścicielami flot. Ponadto firma zawarła umowy z firmami prowadzącymi sprzedaż detaliczną na prowadzenie swoich placówek w ich lokalizacjach.

Ostatnio Spółka zawarła taką umowę ze znanym bankiem detalicznym. $EVGO+2.0% ustawi stacje ładowania w 50 placówkach detalicznych banku. Może się to wydawać dużo, zwłaszcza że ten operator stacji szybkiego ładowania DC Fast Charging (DCFC) ma ich już 850.

  • Widzę tu całkiem dobry katalizator dla wzrostu akcji.

Ten dostawca infrastruktury dla pojazdów elektrycznych stopniowo staje się wiodącą firmą w branży. W miarę podpisywania tego typu kontraktów coraz bardziej prawdopodobne jest, że uda się zrealizować długoterminowe prognozy przychodów.

Pozostaje pytanie, czy uda się osiągnąć wysokie marże po pełnym zwiększeniu skali działalności. Pewności nie uzyskamy przez kilka lat. Dysponujemy jednak danymi, które mogą sugerować, że osiągnięcie wysokich marż nie będzie stanowiło problemu.

Co mówią nam ostatnie oceny analityków

Oczekiwanie, że $EVGO+2.0% stanie się firmą wartą wiele miliardów dolarów, pozwala na utrzymanie obecnej wyceny akcji $EVGO+2.0% na poziomie 3,3 miliarda dolarów. W końcu jednak będzie musiała także generować zyski niezbędne do jej utrzymania (i rozwoju).

Obecnie, gdy szybko rozwijające się firmy bez zysków wychodzą z łask, rozumiem, dlaczego można się wahać, czy zainteresować się taką nazwą.

Według danych liczbowych, $EVGO+2.0% w San Francisco ma marżę przepływów pieniężnych na poziomie 43,3%. Podobne tendencje są widoczne na innych rynkach, w tym w Los Angeles, Phoenix w Arizonie i Portland w Oregonie.

  • Akcje są nadal oceniane jako "mocne kupno".

Ogólnie rzecz biorąc, ostatnie informacje jeszcze bardziej wzmacniają bycze nastawienie do $EVGO+2.0%. Firma rozszerza swoją obecność dzięki umowom partnerskim i ma coraz większe szanse na spełnienie wcześniejszych oczekiwań dotyczących przychodów.

Co ważniejsze, na podstawie danych o przepływach pieniężnych z działalności w San Francisco, potwierdzają się wcześniejsze opinie, że w końcu stanie się ona wysokomarżową firmą. Po dużym wzroście kursu akcji, jest to już w dużym stopniu odzwierciedlone w kursie akcji.

Należy pamiętać, że nie jest to porada finansowa. Każda inwestycja musi zostać poddana szczegółowej analizie.

Przeczytać cały artykuł za darmo? To kontynuuj 👇

Czy masz konto? Następnie zaloguj się lub utwórz nowy.
No comments yet