Názor mám velmi podobný a poměrně dost se shoduje s komentáři které zde byly psány. Lidé od Apple pořád čekají něco revolučního a extra nového. Za mě to bylo povedené a nový Iphone a jeho funkce se mi líbí. U hodinek nebylo asi nic moc nového.

Asi budu v opozici. Spousta lidí neustále kritizuje, že kde je nějaká změna a nástupce? Na otázku co by se mělo změnit a jak by měl vypadat ten nástupce iPhone a co jim vlastně chybí, pokrčí rameny. Maximálně někdo zmíní skládací telefon, což je za mně z mechanického hlediska hloupost.

Za mně nové iPhony super. Hlavní změny pod kapotou. Ono se řekne, hmm je to "jen" o něco rychlejší, lepší foťák to je toho, ale ten development za tím je naprosto neskutečný. Z pohledu akcií je to pro mně ta iterace která donutí to spoustu lidí koupit. Spoustu lidí s iPhone X,XS, 11,12 reálně nemělo důvod přecházet a tohle pro ně bude nástupce.

Zároveň Apple jasně naznačuje, že se chce soustředit na podporu her. Jak už se psalo níže, AAA herní studio vydává hru na PS5, PC a wait for it ... iPhone. To je přece naprosto neuvěřitelné. Pokud Apple zařídí, aby Macbookách byla dostupná většina nových her a že bude možné si koupit AppleTV, Macbook jako herní zařízení tak je to naprosto nový trh a spoustu nových uživatelů, kteří by jinak o Applu neuvažovali.

Já souhlasím s Tebou a podpořím v tom, že ano, co lidi pořád čekají, jako ani jiná společnost nestřílí jednu bombu za druhou a Apple jich má pořád v arzenálu dost. Ano, každý rok kupovat nový je blbost, ale jak říkáš, ti co měli starší do 12ctky, tak pro ně jít teď na 15 bude pěkný skok. Navíc, to jsem nečel, ale jestli že hodlají i jejich produkty více přizpůsobit i mezi herní průmysl, to se lidi utlučou po tom. Jako znám pár lidí a tento svět jak jim rád říkám nerdu a myslím v dobrém, je obrovský. Jednou jsem hrál na Macu air 21 hru schválně s člověkem co má herní notebook a ten Mac úplně bohatě stačil. Prostě já této společnosti věřím že bude leader ještě dlouho. 😊

Budu se opakovat, ale pořád čekám od Apple už nějakého nástupce iphonu přece mi nechcete říct že tu za chvilku bude iphone 22...iphone 35 max pro... Tohle nejde přece a musí vymyslet něco nového s čím nepřišel Jobs a co vylepšovali v 13ti dalších verzích v kterých ano vylepšili ho o dost, ale pořád je to dá se říci stejná věc několik let. Jediný takový výstřel co tento rok udělali a možná i za X let, tak jsou ty VR brýle co kdo ví jak budou dobré. Jako doufám, že to ještě vychytají, ale nelíbí se mi že vůdce Apple je za mě opak Jobse. A i když toho Tim Cooka nemám nějak prostudovaného, tak minimálně se liší v tom, že Jobs měl ten zápal pro Apple vymýšlet šílené věci a nešlo mu dávat věci co nejrychleji do prodeje jak je tomu u Cooka co ty brýle chtěl dát do prodeje snad už před rokem a kdo ví jak by ty akcie spadly kdyby tomu tak bylo.. :D Toť můj názor.. Za mě byl nejlepší Apple když tam byl Jobs a potřebují nového Jobse, aby jen Apple netěžil nonstop jen z iphone, ale už myslel na budoucnost a vymýšlel produkt co ho třeba nahradí v tržbách člověk nemůže vědět jestli iphone 33 bude mít pořád úspěch jak iphone 15...

Za mne to bylo přesně, jak jsem očekávala. Žádné wau nepřišlo

Hodinky zklamání, čekal jsem, že ultry nějak vybombí ale takhle alespon nemám důvod měnit jedničky... :) a u iPhone jsem v podstatě dostal, co jsem čekal. Přecházím z 12 Pro, kde už mi umírá baterka a foták trochu zaostává, takže se těším na titan a na nové kamery... klasická evoluce. Mohli trochu víc říznou do vzhledu, nebo vytáhnou lepší sluchátka ale budiž, třeba se ještě dočkáme. 

Nicméně co je za mě pecka, tak je výkon nového procesu. Startovat novou hru (AC Mirage) na PC, PS5 a iPhone v jeden den, to je za mě docela slušnej pokrok a kdo by si to před 5ti lety pomyslel... za 3-4 roky budeme všichni hrát místo na konzolích na iPadech s ovladačema a bude to úplně normální :)

Až na to, že tá PC verzia bude vždy vyzerať najkrajšie, potom asi tak o 3 generácie horšia grafika na PS5 a asi tak o 10 generácii horšia na iphone. Potrebný výkon sa proste nemôže zmestiť do smartphonu, keď len grafická karta je asi tak 10x väčšia ako phone 🤣

Jo tak jasně, že to bude nějak osekané ale rozsah té hry a tím, jak postupují technologie (jako DLSS apod) se ten rozdíl bude postupně mazat... ale souhlasím s tím rozložením, co jsi psal ty :) PC je a bude král, díky tomu příkonu a prostoru...

Za mě by byla nehoráznost si říct za téměř stejný telefon o ještě větší peníze než za přechozí řadu upřímně :D

je fakt, že teď prezentace byla tragedie. Nejlepší funkce hodinek je gesto prostředníčku (a palce vlasně) a iP taky žádná sláva. U iP Pro je to vlastně možnost natáčet ve Vision módu. Akcie si nechávám a postupně budu přikupovat. Jen musím najít ty hladiny

Já se tady Applu zastanu. To, že nemají žádnou extra novinku asi všichni čekali a ti, kteří ne, tak asi nedávali posledních 6 let pozor. Za mě jsou už dlouho nejlepší základní iPhony. To je řada 15. Je to vlastně PRO z minulého roku, jen je levnější a nemá 1 kameru. Pokud vytradujete svůj iPhone za nový, cena je najednou na úrovni levnějších Androidů a vydrží to roky.

Souhlas! 👍 Ja to takto udělal před rokem s tabletem, chtěl jsem dělat grafiku, zjistil jsem že na to nemám cítění, um, tak jsem jej vrátil, dostal skoro 75% ceny, přidal si trochu a mám špičkového Meca.

Ten trade za nový je opravdu na velmi slušných cenách. Pokud toho člověk umí využít, má nové za zlomek ceny.

Kdybych měl nějaké akcie $AAPL tak je všechny prodám. Cena půjde dolů, nic nemají.

A až půjde cena dolů, všichni budou přikupovat, včetně mě. 🙂

No pokud půjde na +-155 nemám problém 😁 jinak nakupovat asi nebudu..