Když nám včera trhy otevřely, tak jsem neodolal, a dokoupil pár akcií $O+0.6%. Kupoval jsem hlavně kvůli ředění pozice. Sice není nějak extra ve ztrátě, ale když je příležitost, tak proč toho nevyužít. 😉

O
$54.22 $0.36 +0.67%
Capital Structure
Market Cap
39.0B
Enterpr. Val.
59.1B
Valuation
P/E
40.8
P/S
10.0
Dividends
Yield
5.7%
Payout
230.0%

A co vy nakupovali jste z kraje týdne něco zajímavého? Nebo se snad chystáte tento týden k nějakým nákupům? 🤔

Máš svůj účet? Tak se přihlas . A nebo vytvoř nový.

Dneska menší dokoupení $NIO+0.8% za 9.20$. A uvažuji, zda nezředit mojí skromnou pozici v $MPW+0.0%. 😄

$MPW+0.0% jsem se zbavil.

Také nad tím uvažuji ředit $MPW+0.0% jen ale chci říci, opatrně, já to ještě neudělal protože je to reit sice a zdravotnický, věřím že by se zvedl, ale čeho se bojím více je jeho management, aby to neposlal do kopru jak se chová, jsou nějaké zprávy o lhaní a hlavně, i v této situace jsi dávají vysoké odměny, je na to hezký rozbor ...pokusím najít jestli budeš chtít?

To bych byl rád, když dohledáš :)

Já včera nakoupil, ale opravdu jen pár kousků.

A jelikož se jedná o vážně malou pozici z pohledu portfolia, tak tomu nedávám takovou váhu, ale zároveň mi to přijde jako zajímavý stock vzhledem k okolnostem.

Teprve se chystám na $O+0.6%

Já včera $NEE-0.6%  a přemýšlím $NIO+0.8% pokud klesne k 9,5 a níž. A nebo zda to nešoupnout $BAC-0.6% nebo $O+0.6% ..říjen budu asi čekat co se vyvine zda něco nevyklesá za září ještě níže..

Zajímavý pohled. Jinak $BAC-0.6% mám taky v portfoliu, ale nedokupuju.

Jsi to přivolal 😁 NIO na 9.1$

Tak jsem nakoupil $NIO+0.8% za 8,75..tak uvidime

Óčko $O+0.6% je moje srdcovka a přikupuji teď stále. Vyšší úrokové sazby ještě nějaký pátek vydrží, takže cena by mohla jít ještě níže. Ale jakmile se sníží sazby půjde cena akcie velmi rychle nahoru.

Jen je potřeba vydržet.

Zatím jsem je nedokupoval. Nemám nákupku tak daleko. Počkám, jestli se cena dostane pod $50, tam by mě to začalo zajímat.

Tento týden se chystám především na trading forexu, jelikož jsem zvěd, jak zasedání fedu ovlivní výši USD.

Já mám na $SPY+0.1%  ještě put Credit spread, který je nyní 9 bodů daleko a v pátek expiruje. Pokud se tedy do pátku nepodivame o 9 bodů níž, tak jsem v klidu. 😉

Nově jsem do portfolia zahrnul $ENPH+0.6%  a mám v plánu jej dále rozšířit o akcie $CVS-1.5% , $MRNA+2.0%  a $O+0.6% . Můj černý kůň je stále $NIO+0.8% , které za poslední hodiny silně kleslo a čekám na vhodný vstup do pozice.

$CVS-1.5%  tady vidím často, ale ještě jsem se na tu společnost nedíval. Asi časem budu muset napravit.

Osobně jsem vstoupil letos cca 2měsíce zpět..za mě potenciál má tato fiirma..CEO je fajn a teď je hlavně za dobrou cenu..