Akcie Nio $NIO-1.5% v premarketu klesají o víc jak 5% poté, co společnost oznámila zamýšlenou nabídku dluhopisů (nabídka Notes) v celkové jmenovité hodnotě 500 milionů dolarů s konvertibilními prioritními dluhopisy splatnými v roce 2029 a 500 milionů dolarů celkové jmenovité hodnoty konvertibilních prioritních dluhopisů splatných v roce 2030.

NIO

NIO Inc.

NIO
$7.16 -$0.11 -1.51%
Capital Structure
Market Cap
12.7B
Enterpr. Val.
105.6B
Valuation
P/E
-4.0
P/S
1.9
Dividends
Yield
-
Payout
-
Máš svůj účet? Tak se přihlas . A nebo vytvoř nový.

Není reakce trhu až trochu moc přehnaná? -17.14% je celkem pálka.

Pokud bude cena nad 7$ tak jsem stále bullish nic méně určitě tenhle pokles využiji a stáhnu si trošku nákupku s tím, že pokud půjdeme dále dolů, ale nepřesáhneme 7$ tak nakupovat budu dál.

Koukám, že jsem měsíc zpět nakoupil snad v ten nejhorší moment:) To nevadí, společnost budu určitě ředit.

Nedávno jsem otevíral novou pozici. (po propadu na 10.20$)

Dneska jsem pár akcií znovu přikoupil na ceně 9.20$. Aktuálně mi to připadá jako fair price, s cílem někde kolem cca 14-15$ prodat, alespoň část pozice.

Ten pohyb už se trochu uklidnil, ale na grafu to bude po otevření asi znát. Bude to za mě dost volatilní. Ta cena $10 je pro dost investorů klíčová.

Investoři si to špatně interpretují - všude čtu o share dilution. Nejspíše proto tak negativní reakce.

Tohle se dnes objevilo na redditu:

NIO is swapping debts with lower interest rates. Issuing Senior notes is NOT issuing more stock.

Chinese Govt is offeribg low interest rates. Everyone is aware of the Real Estate crisis and how Chinese Govt has notified all their banks to drop interest rates.

NIO is just taking advantage of it by swapping lower interest loans. We call it kind of refinancing in US.

It is a very smart decision. I am more troubled with the IQ of investors in NIO who have no idea of the market lingo. So sad to see this.

NIO did this back in 2019 also. AMD did this in 2018,19. Companies do it all the time.

Četl jsem o tom, že tam v průběhu času může dojít ke směnám za nové akcie NIO, tím se navýší jejich počet v oběhu, to je to negativum.

Naprosto souhlasím @pavelbotek

Nakupoval jsem v srpnu $NIO-1.5% na $10.5 a pokud akcie klesnou na $9, tak dokupuju. Také techniky tam má prostor během následujících dní spadnout.

I když jsem velký fanoušek $TSLA-0.5% , tak cílím NIO na na $25. Do té doby budu jen držet nebo přikupovat. :-)

Já už mám průměr okolo 10$ a akcií jsem nastřádal už poměrně dost vzhledem k ostatním pozicím, takže já prozatím držím a využil bych až většího propadu.