Bulios Portfolio Tracker: Návod na používání oblíbeného nástroje investorů

Určitě jste si všimli nové funkce na Buliosu - Portfolio Tracker. Připravili jsme pro vás video návod, jak tuto funkci používat tak, abyste z ní vytěžili co možná nejvíce!

Naším cílem je vytvořit komplexní akciovou platformu, která investorům po celém světě usnadní výběr těch nejkvalitnějších akcií, ať už skrze obsah, komunitu či právě praktické nástroje, které z amatérů dělají profesionály.

Už dnes členství Bulios Blacknabízí několik užitečných funkcí, ke kterým se nově přidává i Portfolio Tracker!

Video s návodem najdete zde:

https://youtu.be/uyAkvuFRV-Y

Pomocí této funkce můžete sledovat rozdělení společností ve vašem portfoliu podle sektorů, burzy a nebo státu. Nechybí ani přehled všech dividend, které jsou rozděleny v přehledných grafech podle měsíců. Navíc své portfolio můžete sdílet mezi ostatní investory a zúčastnit se tak soutěží o nejvýkonnější portfolio.

Pokud své portfolio ještě nemáte vytvořené, běžte se do na tuhle parádní novinku podívat a nezapomeňte ho poté sdílet s komunitou na Buliosu. Ostatní investoři už vytvořili několik stovek portfolií, ale zatím jsou stále skrytá.

Tohle není vše, protože se tahle funkce bude dále rozšiřovat! Čekají nás kalendáře s výsledky firem přímo v portfolio Trackeru nebo funkce, která bude třídit akcie za vás.

Již zanedlouho budeme také soutěžit o super ceny, které vyhrají ta nevýkonnější portfolia, takže akcie vybírejte s rozmyslem :)

Staňte se členy Bulios Blacka vybírejte akcie jako profíci!

Fantastický profit 1000 % během pouhých 16 hodin?

Staň se součástí největší trading komunity na Buliosu a získej přístup k unikátním strategiím obchodování opcí a dalších nástrojů!

Doplníte i jiné společnosti ?? Například mi tu chybí BMW, SSE, Italská ENEL  atd.

Ano, doplňujeme postupně 👍

Bude mozne drzene pozice importovat? Nakupuji postupne akcie jiz nekolik let a predstava, ze ty desitky nakupu budu tukat rucne se mi moc nelibi :)

Ano, už to připravujeme 👍

Paráda přehled dividend je super 👌, parádní práce

Super práce, moc se těším jak se na to pořádně podívám. 👍