Jeden z dwóch najlepszych z 10% ma $BTI-0.4%. Pomijając fakt, że zupełnie nie mam styczności z tym produktem, zastanawiam się nad przyszłością branży tytoniowej. Stale rosnące podatki w niektórych krajach podniosły ceny tak bardzo, że niektórzy klienci po prostu zrezygnowali. Czy przyszłością firm tytoniowych są więc elektroniczne papierosy, czy coś zupełnie innego?

Myślę, że sektor jest bardzo stabilny, a firmy odkryły, że zwykłe papierosy nie działają tak dobrze, więc przestawiają się na inne produkty, takie jak papierosy elektryczne, które kupują młodzi ludzie, i myślę, że firmy tytoniowe będą nadal dobrze sobie radzić. Poza tym mam w portfelu akcje $BTI-0.4%, a dywidenda jest świetna :D

Super dzięki

Nie ma za co :D

Biorąc pod uwagę, ile osób w moim przedziale wiekowym (18-20 lat) pali, myślę, że przemysł tytoniowy nigdy się nie skończy, możliwe, że będzie większy popyt na papierosy elektroniczne, ponieważ ładnie pachną. Wierzę, że nawet zwykłe papierosy będą nadal używane. $BTI-0.4% to moim zdaniem firma wysokiej jakości, nawet lepsza niż $MO+0.7%, ale zobaczymy, jak poradzi sobie z nią przemysł tytoniowy.

Nikt nie pali wokół mnie teraz:D ale to tylko moja bańka społeczna.

W liceum to klasyk, ja jestem niepalący, ale wiele razy nawet szkoła wpędza młodzież w papierosy.

Podatki te obniżają ceny od wielu lat, a mimo to firmy tytoniowe utrzymują swoje marże na wysokim poziomie. Taki jest wynik finansowy dla akcjonariuszy. Jeśli palacze uznają papierosy za zbyt drogie, wybiorą inny sposób dostarczania nikotyny do organizmu.

To prawdopodobnie prawda, guma do żucia i inne produkty

Gdzie być może $BTI-0.4% również przejmie swoją część tortu... Wierzę w to!