Yatırımcılar, Çek Menkul Kıymetler Borsası hakkındaki görüşlerinizi merak ediyorum. 🇨🇿

Burada zaman zaman bazı başlıklar hakkında görüşler olduğunu biliyorum, çoğunlukla CEZ, KB, Moneta gibi tanınmış olanlar ve birkaç kez Kofola hakkında bir soru vardı (ayrıca, yakın zamanda CEO'sunun yaz başında hisse satın aldığına dair bir mesaj aldım).

Şahsen bu piyasada değilim ama birkaç haftadır bu konuyu düşünüyordum. Burada sormak ve tartışmayı genişletmek istiyorum, tek tek hisse senetleri üzerine değil, genel olarak piyasa ve hükümet ortamımız üzerine. Siyaset konusunda çok bilgili değilim ve burada gördüğüm kadarıyla Çin'den ya da Güney Amerika'dan uzak durulabileceği gibi, her bölgenin olduğu gibi bizimkinin de tuzakları var ve bunu burada tartışmak istiyorum, bu konuda daha fazla bilgisi olan var mı? 😊

Siyasetten pek anlamıyorum ve bu nedenle de takip etmiyorum çünkü her ne kadar tarifini bilmesem de genellikle bir partinin insanlar ve ülke için gerçekten bir şey yapabileceğine inanmıyorum çünkü her zaman yalan ve açgözlülükle dolu. Bu yüzden yatırım yapıyorum ve devlete güvenmek istemiyorum. Elbette iş dünyası gelişebilir.

Ayrıca Prag Menkul Kıymetler Borsası (BCPP) ve daha fazla unvan ve küresel marka sunan Çek Menkul Kıymetler Borsası RM-SYSTEM var. Siz ne kullanıyorsunuz? ...Ben sadece tamamen Çek hisse senetleriyle ilgileniyorum.

No comments yet