Pfizer $PFE-5.2% nám zase vyklesal na jednu z nejnižších úrovní v letošním roce. Osobně jsem se rozhodl přikupovat, nehledě na negativní zprávy ohledně oslabené poptávky po covid vakcínách atd. Kdo si uměl spojit 1+1 tak mu bylo určitě jasné, že tento moment přijde, nicméně společnost má v rukávu jiná esa a dlouhodobě to bude podle mě dobrá koupě při dnešních cenách. Co vy a Pfizer?

PFE
$28.91 -$1.56 -5.12%
Capital Structure
Market Cap
163.2B
Enterpr. Val.
223.6B
Valuation
P/E
15.8
P/S
2.4
Dividends
Yield
5.7%
Payout
87.5%

Pfizer je skvělá společnost a příští týden budu přikupovat.

$PFE-5.2%  jsem hezky dokoupil. 😊

Dnes jsem také nakoupil 😊

Také nakupuji

$PFE-5.2%  tu bol pred Covidom a vcelku uspesne. Ma cely rad zaujimavych liekov a jeho portfolio je siroke. Dostava sa na normalne predcovidove urovne. Stale je to silna spolocnost, ktora nestavala len na Covide a jej manazment si to uvedomoval. Za zmienku este stoji dalsi z velkych mien health sektora a to je $ABT+0.6% , ktory by mal prekonat ocakavania analytikov. A dokonca je na ferovej cene.

Já se těchto společnosti bojím se přiznám, protože jsou hodně závislé na tom, jestli jim vyjde nějaký ten lék. Firem je spousty v tomto a když jim to nevyjde, miliony na vývoj, výrobu jsou pryč ...bohužel jsem se spálil takto s $NVAX+1.3% ovšem pravda je, že tato společnost nežije jen z Covidu. Pokud do toho odvětví naskočím zas, tak ale je fakt, že by tahle společnost mohla za to stát. 😊

Souhlasím s Vámi, také se PFE vyhýbám. Jediný kandidát z tohoto oboru, který stojí za nákup je JNJ.

Ano, nad tím JNJ též zvažuji. 👍

Stále beru příjmy z vakcín a paxlovidu pouze jako takový bonus pro společnost. Bez těchto příjmů zůstává trend jasný - růst. Akumuluji.

Na $PFE-5.2% jsem se díval tento týden, taky s úmyslem nákupu, nakupoval jsem, když byl na 35, ale nakonec jsem diverzifikoval a přikoupil $MDT+0.9%.