Be greedy when others are fearful?

Tady zrovna ne. Nebo rozhodně ne hned v reakci na tuhle zprávu. Tady ještě hard times teprve přijdou. Až to do bank začnou lít Buffettovci a spol. tak bude mít smysl se na bankách svézt. Alespoň takový je můj názor na věc.

Já už moc hotovosti nemám. 🙈

Slevy na banky! 😁 Také bych se toho úplně nebál a oceňuji jeho profesionalitu, malá částka to není.

Myslim ze to neznamena nic..konci tak vybira prachy stale tam ma jeste dostatek😂myslim ze vcera se o tom bavili na X..ale banky vcera dostali na zadek🙈

To vlákno/komenty třeba od Aleše Vávry a spol. jsem četl. Na jednu stranu OK, nemusí to znamenat tolik, pořád bude mít slušný bag akcií/manažerských opcí - za těch skoro 20 let u kormidla aby ne. Ale že tohle přijde veřejně ohlášené v momentě, kdy začíná diskuze nad tím jaké vlastně kostlivce ve skříních US banky mají (rostou delikvence na některých rizikových úvěrech - auta, student loans atd., commercial real estate dostává čočku, dluhopisový trh je všelijaký, v bilancích leží ne úplně zanedbatelné nerealizované ztráty hlavně z těch dluhopisových obchodů atd.) a ještě je to doplněné o Dimonovy aktuální výpady vůči politice Fedu. To dle mého soudu není úplně bez vzájemné souvislosti. A ten průšvih/crash fakt může nastat. Jestli 07-09 style, toť otázka. Ale ty aktuální rizika jsou nemalá.

Tak určitě, sentiment se otočil, tak budeme shortarum topit pod kotlem;)