To zależy od tego, jak chcesz zainwestować, jeśli przez X lat, więc każdy zakup już poniżej 70usd jest dla mnie świetny i osobiście nie sądzę, abyśmy zbliżyli się do 50usd, ale tak naprawdę nie obchodzi mnie to, ponieważ przynajmniej kupiłbym więcej, a im lepszy będzie wynik w przyszłości. Jeśli chodzi o liczby, konkurencję itp. wszystko już tam jest dla mnie CVS jest jedną z największych pozycji i myślę, że pozostanie z nimi, chyba że wystrzeli do 100+... :)

Wybieram xxlet ;)

Więc zakupy są nadal dobre

Jak już zostało tu wspomniane, zawsze może pojawić się jakieś ryzyko, ale na razie nic wielkiego się tu nie dzieje, np. na polu konkurencji, o czym pisze Filip. Zarządzanie również jest dobre. Cena już wydawała się odbijać, a teraz znowu spada, dla siebie poczekałbym, mam tę spółkę w portfelu, ale przy obecnej cenie nie myślę o zakupie.

Też czekałem na tę refleksję.

Widzimy to w ten sam sposób.

Miejmy nadzieję, że tak się stanie

Podoba mi się strategia przejęć. Zadłużenie jest dobrze pokrywane przez FCF. Niskie marże, które moim zdaniem ulegną poprawie. Widzę ryzyko ze strony Amazona, ale pod względem wyceny, $CVS+1.5% wygląda dla mnie bardzo interesująco (P/FCF<5).

Wielkie dzięki. Ryzyko z naszej strony Amazon jako konkurent?

Podoba mi się porównanie miecza Damoklesa w tym przypadku. Amazon Prime ma 200 milionów członków... To byłoby powstrzymanie Amazona przed wejściem z nim w handel detaliczny farmaceutykami.