Ve středu 1.11.2023 nám reportuje výsledky společnost $CVS+0.7%!

Očekávání:

EPS - Estimate 2.13 EPS

Revenue - Estimate 88.29B

Jaké očekáváte výsledky ve středu společnosti CVS? Sám za sebe vlastním společnost ve vlastním portfoliu a musím uznat že společnost se mi velice líbí a dává mi smysl z pohledu Long-Term. Za mě je to kvalitní společnost s krásnými zisky. Bohužel sice mají nízké marže, ale i tak nadále mám tuto akcii velice v oblibě a budu nakupovat.

Můj osobní názor: Je dost možné že bychom momentálně mohli vidět pokles, kvůli momentální situaci ve světě, není to úplně růžové. Každopádně je to jenom můj názor :-)

Jaké očekáváte Earnings vy? Budete nakupovat?

CVS
$68.42 $0.46 +0.68%
1 Day
+0.68%
5 Days
+0.23%
1 Month
-11.31%
6 Months
-18.52%
1 Year
-34.89%
YTD
-29.45%
5 Years
-15.19%
Max.
+3,921.47%

Výsledky jsou dobré a jsem spokojený. Akcií CVS mám poměrně dost a nakupoval jsem na takovýchto cenách, tedy teď už přikupovat nebudu. Ovšem kdyby akcie klesla pod 65$, tak bych zase něco přikoupil :)

Je to tak, taktéž jsem spokojený a líbí se mi vize na další rok. Já v té společnosti nejsem až tolik zainvestovaný, ale budu dokupovat. :-)

Super, já už toho mám právě poměrně dost, tak teď nějakou dobu přikupovat nebudu :)

Výsledky dobré 🙂 tak uvidíme pokles uvítám ale nevěřím tomu 😃

Naprosto souhlasím. 👍🏽

Já si nemyslím, že to bude až tak špatný. Zatím vždy splnili co se očekávalo, ale i kdyby to bylo trošku horší, tak je to jen dobrá příležitost navíc. :) Za mě je CVS určitě jedna z dobrých akcií co je za dobrou cenu...

Ano naprosto souhlasím. 👍🏽 Proto se nebudu být dokupovat akcie, ba naopak budu rád když budu moct dokoupit.

Jsem poměrně dost naložený, tak úplně nechci přikupovat. Za některé ceny by to ale nešlo ignorovat... Uvidíme, co s tím udělají earnings.

Co je dost naložený? :-) u mě jen 10% portfolia, čekám také pokud klesne okolo 60-62 přikupuju.. uvidíme, health pujde snad hore..

Přesně tak, při podobné ceně budu také dokupovat.

Myslím, že nějakých 17%. Možná už méně, tak bych taky mohl přibrat.

Nechme se překvapit. 👍🏽