S&P 500 ^GSPC
4,981.84
+0.13%
Nvidia NVDA
$674.72
-2.85%
Alphabet GOOG
$143.84
+1.15%
Amazon AMZN
$168.59
+0.90%
Meta META
$468.03
-0.68%
Tesla TSLA
$194.77
+0.52%
Apple AAPL
$182.32
+0.42%
Microsoft MSFT
$402.18
-0.15%

Rychlá zpráva k společnosti Intel $INTC+0.0%

Generální ředitel společnosti Intel Patrick Gelsinger zveřejnil 1. listopadu nákup 6 775 akcií společnosti za 36,80 USD za akcii. Za celkovou částku transakce zaplatil 249 333 USD.

INTC

Intel

INTC
$43.47 -$1.05 -2.36%
1 Day
-2.36%
5 Days
+6.11%
1 Month
+7.79%
6 Months
+48.75%
1 Year
+23.9%
YTD
+42.07%
5 Years
-18.25%
Max.
+11,565.95%

Tyhle nákupy mi přijdou vždy zajímavé, přeci jenom, CEO asi vědí, proč tohle dělají. Já akcie nevlastním, bohužel jsem si nechal toto utéct a naskakovat teď se mi moc nechce, před pár měsíci jsem se přiznám už "odepisoval" tuto společnost, ale poslední dobou hezky překvapují. 😊

Komu dělají radost? 🚀

Přečíst celý článek zdarma?
Tak pokračuj 👇

Log in to Bulios

Log in and follow your favorite stocks, create a portfolio and discuss with others


Don't have an account? Join us

Wau !!! tak to je super a i díky chlape že přidáváš info k tomuto, pecka!!! Tak to jsem rád že vlastním $AMD+0.0% a možná kdyby krátkodobě poklesla, ale asi to nevypadá zatím tak bych přikoupil více. Co Ty, jak se na to díváš?

$TSLA+0.0% má daleko větší šanci na růst 😁 Ale furt AMD je lepší volba, než Intel...

Díky, toto zní jako výhra pro $AMD+0.0% ? 😁

Už pár let 😁 Takže minimálně do 2028 Intel nemá co nabídnout a nejpíš pak taky ne...

A není to jen marketing, protože mi to nepřijde jako velká částka:D mu to dali na bonusech zpět

Je to možné, jako není to nic v porovnáním kolik už těch akcií má, ale tak pro investory Intelu to může být fajn zpráva. 😁

To každopádně:)

Já jsem na tom úplně stejně jako ty. Též jsem tuto společnost už před nějakým časem “odepsal”. Ovšem v posledí době mě její akcie poměrně zaujaly a začíná to být zajímavé.

Právě no, slyším častěji dobré zprávy kolem nich, ale jako čekám, za tuto cenu nebudu určitě nakupovat, protože až tolik jim stále nevěřím.

Souhlasím a přístup mám stejný.

No, já jsem $INTC+0.0%  koupil v roce 2020 za nějakých 49$, protože jsem si říkal, že si neumím představit svět PC bez Intelu. Po třech letech jsem uznal, že to byla nedostatečná analýza (slušně řečeno :-)) a zavřel to se ztrátou minulý pátek. 

Tentokrát jsem to analyzoval trochu déle a vyšlo mi z toho, že moc šancí, že se z toho vyhrabou v následujících 3 letech není. Ta firma určitě nezanikne, na to má až moc patentů, technologií a tak vůbec. Ale momentálně to dobrý business za dobrou cenu není.

Aha, no to je škoda, ale věřím že ztrátu už Ti něco vynahradilo. 😊 Každopádně souhlas, já teda jsem jen rok v investicích a tak si říkám možná ještě, když jsi to držel tak dlouho, jestli možná nestálo za to ještě počkat chvíli, ale neznám Tvoji situaci. Každopádně mají velké konkurence a taky jim moc nevěřím, proto jak jsem zmínil, jsem v propadu nekoupil. Poslední dobou ale mají i dobré zprávy, jak píšeš, mají dost patentů, technologie a to určitě nezanikne. Také ale vidím sílu v budoucnu v jiných. 😊 Např, teď jsem dole koupil trochu $AMD+0.0% tak uvidím ...

Dá se říct, že jo. Kupoval jsem ve stejné době i $AMD+0.0%  a $NVDA+0.0% takže ve finále jsem určitě v plusu z toho roku.

Ztráty k investování  patří a za chyby se platí. Já to beru jako školné. Abych skončil v tomto případě na nule, tak by musel $INTC+0.0% udělat proti dnešní ceně 30%. A to opravdu není málo. Lepší mi tedy přišlo to zavřít a ty peníze dát do něčeho, co by těch 30% za 3 roky mohlo třeba udělat. Intel to si myslím nebude. Ale taky se v něm můžu už podruhé plést :-)

Podle mě jsou tak hluboko v řiti, že ani nevidí ven 😁 Nečekám v nejbližších letech nějaký konkurenceschopný produkt. Ale $AMD+0.0% do toho šlape pěkně. Ještě pohnout v SW a maj i na $NVDA+0.0%.

wau takt o je názor, až tak jo? 😂 ..Jako co si budem, jak jsem psal, já si to o nich myslel taky dlouho, proto jsem když byli někde kolem těch 25$ nekupoval, protože jsem čekal že je konkurence převálcuje. Poslední dny ale i dobré zprávy přichází kolem nich ...tak uvidíme. Taky ale nemám nakoupeno a nedávno jsem se rozhodl pro $AMD+0.0% pod 100$ že nakoupím, protože jak píšeš, je vidět u nich že chtěji $NVDA+0.0% tlačit na paty. 😊

Dobré marketingové zprávy neznamenají dobré produkty 😁

Nakoupil jsem někde u 28$ a prakticky bez zisku brzy prodal, jelikož se objevily nějaké negativní zprávy. No holt se člověk učí, dnes už bych se nenechal vystrašit při takové události - alespoň v to doufám. 😁

Souhlas, také mám takto zbytečně někde ušlé zisky, ale jak říkáš, člověk se učí a věřím že trpělivost hlavně zde dělá úspěch. 😊

Já jim pořád věřím, ale naskakovat teď se mi nechce. Kdyby ta cena spadla někam pod 35, tak bych o tom uvažoval.

Za mě je to taky už pozdě, já jsem si je přidal do hledáčku když to bylo kolem 25$, myslel jsem že se dno netvoří a půjdou ještě níže, byl jsem chamtivý, chtěl jsem kolem 20$ nákup, šli nahoru, pak se zase vrátili dolů, ale vždy na vyšší dno a nějak jsem si toho nevšiml, jak je vidět na grafu teď s odstupem. Teď si říkám, že bych začal uvažovat kdyby šla cena pod 30$.

Já se právě snažím nakoupit někoho z těch velkých hráčů, co se technologií týče, ale nedaří se. Vždycky jsem to propásnul, ať už to byl Dell, Intel nebo třeba amd, ale i další. :)

Vždy je pekné, keď vidíte že nakupujú akcie insideri. Ale borec, ktorého plat v roku 2021 bol 178 miliónov dolárov, z toho 95% bola odmena v akciách, je trochu úsmevné sa tešiť z toho že za pár tisíc kúpil akcie :)

Tak určitě, to jak píšeš, pro něj je to prd, jako pro nás když koupíme pár kusů jen. 😂

Ani tak nejde o to či je to pre neho veľa alebo málo. Mne išlo viac-menej o ten kontrast, že ten jeho plat bol z drvivej väčšiny v akciách v brutálnej hodnote. Takže potom ako zoberiete v hodnote skoro 170 miliónov dolárov za jeden rok v akciách zo spoločnosti, vyznieva smiešne keď kúpite za tieto peniaze akcie za pár tisíc.