Ale ale, že už by nastával obrat? Indexy se v posledních hodinách otočily do červené a vypadá to, že rezistence a klesající trend začíná zabírat.

To jsou ale indexy, kde se bavíme o pohybu do 0,5 % (zatím), ale taková Tesla $TSLA+0.5% klesá o více než 6,5 %! Uzavírá tak gap, který minulý týden vytvořila. Její akcie jsou pod tlakem od reportu výsledků, které nepřekonaly očekávání.

Hlavně aby to s těmi akciemi nedopadlo jako na konci minulého roku, kdy se Tesla vyprodala až k hodnotám $100 za akcii. Nebo počkat, možná bych tam něco nakoupil (ale až pod $100) :)

TSLA
$243.84 $1.20 +0.49%
1 Day
+0.49%
5 Days
-2.98%
1 Month
-0.74%
6 Months
+32.97%
1 Year
-12.02%
YTD
+130.89%
5 Years
+1,322.25%
Max.
+15,571.19%
Máš svůj účet? Tak se přihlas . A nebo vytvoř nový.

Aktuálně je akcie velice drahá a o nákupu bych přemýšlel pod cenou 130$.

Tam by mě to začalo více zajímat, ale kupoval bych možná ještě níže, pokud by tam akcie došla.

Jasný chápu, ta cena už by byla pěkná, ale radši bych též klidně nakoupil níže.

Bu bu bu 👻

120$, nebo neberu! Neprahnu po tom mít Teslu v portfoliu, já raději novodobé Nokie - $PYPL+0.8%. 😁

Taky mi tam Tesla zatím nesedí, ale kolem té stovky bych asi uvažoval o koupi.

Aukce 30 letych dluhopisů nedopadla dobře a jejich výnos sel nahoru.

Tak pro nás, kteří akcie nemáme jen dobře😁

No jo, jen aby bylo za co 🤞a už pod 200 to vypadá reálnější. Nicméně bych nejradši bych začal nakupovat hned. Ale co zbývá? Jednoduše nesnažit se časovat a prostě nakupovat hned jak dorazí na účet větší suma (doufám ze to bude ještě do vanoc🙂) a koupit to co se zdá v tu dobu nejvýhodněji. Já takhle naposled přidal $VLD-19.4% za 1,2. Takže jestli při příští příležitosti bude Tesla okolo 200 nebo pod, tak to bude jasná volba. I když $QS+0.4% pod 5 by bylo možná lákavější🙂

Společnost $VLD-19.4% vidím poprvé a vypadá skvěle co se jejich podstaty podnikání a vize týče. Ale co ten padající graf? :D

Tak doufám že je to pouze celkovou náladou trhu. Neziskové méně známé pennystock jsou na tom při nervozním trhu vždy nejhůř. No pokud v 2024 opravdu dosáhnou ziskovosti mohli by jít nahoru o stovky procent. Riziko je ovšem velké i když podle mě mají slušný technoligický moat tak zrakvit se to může rychle. To je prostě vlastnost mých R/R :-)

No, většinou se člověk musí rozhodovat mezi několika společnostmi. Buď rozdělit částku na menší nebo vybrat jednu. Přeju šťastnou ruku!

To jo :D

Já přikoupím už pod 200 😁

Taky si myslím, že se cena začíná celkem dostávat k fajn hodnotám na nákup. :)

Pomalu ale jistě. Jsou to určitě lepší ceny než nad $300😁

Ok, tak nad tím zatím nepřemýšlím😁