S&P 500 ^GSPC 5,304.72 +0.70%
Tesla TSLA $179.24 +3.17%
Meta META $478.22 +2.67%
Nvidia NVDA $1,064.69 +2.57%
Apple AAPL $189.98 +1.66%
Microsoft MSFT $430.16 +0.74%
Alphabet GOOG $176.33 +0.73%
Amazon AMZN $180.75 -0.17%

Amazon wprowadza kolejną innowację, która spowoduje wzrost cen akcji

Jako miłośnik akcji Amazon $AMZN-0.2%, cieszę się z każdej dobrej wiadomości, która się pojawia. Amazon ujawnił, że od dziś będzie rozszerzać przywileje związane z zakupami w programie Prime. Na pierwszy rzut oka jest to oczywiste, ale poniżej przeanalizujemy to razem i powiemy, czego można się spodziewać po tej nowej, a raczej ulepszonej usłudze.

W dzisiejszym artykule skupimy się przede wszystkim na innowacyjności i potencjale wzrostu.

Jak wspomniałem na początku, od dłuższego czasu posiadam akcje Amazon $AMZN-0.2% i dlatego interesują mnie wszystkie dobre i złe wiadomości z tej firmy. Nawet przed spodziewanym podziałem akcji, który z pewnością spowoduje wzrost kursu, możemy spodziewać się kolejnej innowacji, która może przenieść zyski firmy na wyższy poziom.

Co to jest?

Co my się oszukujemy, $AMZN-0.2% jest doskonały w swojej dziedzinie i niemal niedościgniony, to wręcz fascynujące, że regularnie wymyśla innowacje.

  • Firma$AMZN-0.2% uruchomiła nową usługę "Kupuj z Prime", która umożliwia sprzedawcom zewnętrznym korzystanie z rozległej sieci wysyłkowej i logistycznej firmy $AMZN-0.2% w celu realizacji zamówień na ich własnych stronach internetowych, jednocześnie przyciągając ponad 200 milionów klientów Prime firmy Amazon.

Rozszerzone korzyści z zakupów dla członków programu Prime

Zakupy z usługą Prime umożliwiają członkom programu Prime dokonywanie zakupów bezpośrednio w sklepach internetowych i u sprzedawców, którzy cieszą się zaufaniem, jakiego oczekują od firmy Amazon - w tym szybką i bezpłatną wysyłkę, bezproblemową obsługę kasy oraz bezpłatne zwroty w przypadku kwalifikujących się zamówień. Gdy robisz zakupy z usługą Prime, kasa jest prosta i wygodna. Członkowie programu Prime będą korzystać z informacji dotyczących płatności i wysyłki przechowywanych na ich koncie Amazon oraz otrzymywać powiadomienia o wysyłce i dostawie w odpowiednim czasie po złożeniu zamówienia.

Nowy sposób na rozwój biznesu w Internecie dla handlowców

"Od ponad 20 lat stwarzamy małym firmom możliwości rozwoju" - powiedział Peter Larsen, wiceprezes działu Buy with Prime w firmie Amazon. "Umożliwienie sprzedawcom oferowania konsumentom korzyści płynących z zakupów w programie Prime w ich własnych sklepach internetowych jest kolejnym, ekscytującym krokiem w naszej misji pomagania sprzedawcom każdej wielkości w rozwijaniu ich działalności - zarówno w firmie Amazon, jak i poza nią. Dzięki temu, że konsumenci będą kupować bezpośrednio w sklepach internetowych i u sprzedawców, usługa Buy with Prime pozwoli sprzedawcom budować relacje z klientami i przywiązanie do marki, oferując jednocześnie korzyści związane z konwersją, takie jak szybka, bezpłatna wysyłka. "

Ponownie oczekuję, że te innowacje zostaną docenione przez wielu użytkowników i inwestorów korzystających z Prime, co powinno przełożyć się na zyski firmy w najbliższej przyszłości.

  • Jeśli innowacje i usługi się przyjmą, wraz z oczekiwanym podziałem akcji, absolutnie nie boję się powiedzieć, że może to być bardzo udany rok dla $AMZN-0.2%. Już teraz istniejące usługi i dobra monetyzacja sprawiają, że $AMZN-0.2% jest generatorem przychodów, którego po prostu nie da się zatrzymać. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, spodziewam się zakończyć rok z 15-20% wzrostem.
  • Znalazłem nawet w Internecie prognozę mówiącą, że w ciągu najbliższych kilku lat $AMZN-0.2%może wzrosnąć nawet o 73%.

FirmaAmazon kieruje się czterema zasadami: obsesją na punkcie klientów, a nie konkurencji, pasją do wynalazków, zaangażowaniem w doskonałość operacyjną oraz myśleniem długoterminowym. Firma Amazon dąży do tego, aby być najbardziej zorientowaną na klienta firmą na Ziemi, najlepszym pracodawcą na Ziemi i najbezpieczniejszym miejscem pracy na Ziemi.

  1. Czy mamy jakichś inwestorów posiadających akcje $AMZN-0.2%?
  2. Co sądzisz o tej wiadomości?
  3. Czy $AMZN-0.2% nadal będzie dominować?

Należy pamiętać, że nie jest to porada finansowa. Każda inwestycja musi zostać poddana szczegółowej analizie.

Przeczytać cały artykuł za darmo?
To kontynuuj 👇

Log in to Bulios

Log in and follow your favorite stocks, create a portfolio and discuss with others


Don't have an account? Join us

No comments yet