S&P 500 ^GSPC
5,123.41
-1.46%
Nvidia NVDA
$881.95
-2.67%
Meta META
$511.90
-2.15%
Tesla TSLA
$171.05
-2.03%
Amazon AMZN
$186.13
-1.54%
Microsoft MSFT
$421.90
-1.41%
Alphabet GOOG
$159.19
-1.00%
Apple AAPL
$176.55
+0.86%

ETF na Bitcoin spot

Jak jistě víte, brzy se má rozhodnout o spotových ETF na krypto. Je to velmi sledovaná záležitost a pronikla i mezi české forecastery na platformě Metaculus

https://forpol.metaculus.com/questions/20554/usa-bitcoin/

Jako jeden z členů OPT se účastním těchto predikcí jako- Michigan- a je to otevřené můžete si o forecastingu zjistit víc a připojit se. Minimálně procvičení pravděpodobnostního uvažování považuji za velmi přínosné pro každého investora. No pokud máte jiné starosti tak prosím aspoň přispějte do ankety.

Jakou pravděpodobnost má možnost že SEC schválí ETF na spotovou cenu bitcooinu do 31. ledna 2024 (včetně)

PS- ano k vytvoření obrázku byla použita AI (je to bezplatná verze a tak je to vidět, hlavně na prstech ty jí, bůh ví proč, dělají největší problém)

Vote to see the results! 40 answers already!

Nejsem Bitcoiner, tak vlastně ani nemám na situaci žádný jednoznačný názor... Jen se Tě zeptám, kde jsi ten obrázek vytvořil? Na neplacenou verzi to vypadá dost slušně!

Copilot v Microsoft Edge- Bing chat _stačí jen napsat na úvod vytvoř obrázek a o čem by měl být. Pokud si nevybereš tak jednoduše napíšeš skus to ještě jednou a přidej, nebo změn xxx. Psal jsem to v angličtině ale zjistil že si umí přeložit i češtinu. Přišlo mi normálně s  aktualizací Edge.

Vyzkouším - díky moc!

Přes co nebo kde a jak se dá udělat přes AI takový obrázek ? 😃 Jinak zatím nevím co čekat ale vzhledem k tomu že je to až konec ledna tak by to ještě v ceně zahrnuté být nemělo a uvidíme co to udělá 🤔

Copilot v Microsoft Edge- Bing chat,  jen prostě napiš Make a picture about bitcoin greedy.  AI  Něco napíše a potom vygeneruje obrázek.

do BTC posílám DCA už několik let blbou 1000 Kč a pořád nevím zda chci aby nějaký ETF existovalo a vůbec nedokážu odhadnout zda to ETF povolí.

Tak, všeobecně se soudí že schválení přispěje významně k růstu ceny a naopak. Takže pro některé obchodníky může mit správný odhad doslova velkou cenu. No dlouhodobě investujici DCA mohou být v klidu, samozřejmě 👍