S&P 500 ^GSPC 5,010.6 +0.87%
Nvidia NVDA $795.18 +4.35%
Tesla TSLA $142.05 -3.40%
Amazon AMZN $177.23 +1.49%
Alphabet GOOG $157.95 +1.43%
Apple AAPL $165.84 +0.51%
Microsoft MSFT $400.96 +0.46%
Meta META $481.73 +0.14%

Také děkuji. Já samozřejmě mám spoustu cílů ať už v pracovní/investiční nebo osobním životě s věřím že jich dosáhnu. 
Jinak přeji hodně úspěchů a zdraví do nového roku :)

Děkuji. Podělíte se o ty investiční?

Určitě můžu :D. Chtěl bych nějakým způsobem letos začít investovat do nemovitostí a chtěl bych mít v akcích zainvestováno přes 100 tisíc ( pro vás to bude asi málo ovšem na mě a na můj věk je to poměrně dost.)

Jediné čo to môže pokaziť je geopolitika.

A že ta to umí rozházet:(

Také přeji úspěšný start a aby byl rok 24 ještě lepší 🍀🍀🍀. Můj plán je zasvětit koncem roku mladšího syna do investic. Já to dělám vše proto, abysme se měli v budoucnu lépe a miluji cestování, tak chci brát pak vnoučata za 20 let na dovolenou🤣. Hlavně se zajistit 😉 . No a další důvod je ten, že mě to baví a dává mi to smysl. Takže všem tady pevné zdraví a i to 🍀

To je super plán.ja už zasvětila obě děti. A starší už má i svůj investiční účet dětský a strašně ho ti baví:)

Můžu poprosit, co jste mu pomohla zřídit? Starší syn na to vůbec není, takže tomu jsem založila fondy, aby jen měl trvalý příkaz. Ale jde mi o toho 17letého. Ten si chodí na brigády a neví co s penězi😁. Tak tam je mi líto čekat do 18ti.

🥂🍀💰🤞

🙂

Taky přeju úspěšnou 2024 🎆 

Od trhů čekám, ve srovnání s letoškem, spíš průměrný nebo slabší rok. Rozhodně bych ho ale čekal volatilní, těch katalyzátorů ve formě světových i ekonomických událostí je pro to dostatek. V USA to díky volbám může být společensky opět solidně vyhrocené.

Dobrý rok by to dle mého mohl být pro $BTCUSD+2.9% a LT dluhopisy. 

Plán na 2024 bych asi nazval "Safety first" - nějaký cash stranou a čekat co se stane. High quality firmy se obchodují víceméně plošně za docela nafouklé násobky. AI zatím u firem reálně úplně nevidíme v penězích (ani u $MSFT+0.5% btw). To co je levné je levné z dost dobrého důvodu. Hromada firem s potenciálně zajímavým produktem/službou jsou "neziskovky" takže investorsky taky nic moc. A obvykle když už se všude slaví, že krize nebude a Fed nás zaplaví penězma, tak medvěd rád kousne :)

Krásné napsané:) vidím 2024 dost podobne a tozhifne nečekám, že by to tak hezky rostlo jako loni, ale třeba trhy prekvapi

Tobě také úspěšný další rok a já doufám, že mi rok nabídne akcie co bych rád měl za nějaké dobré ceny. Plán je jasný dal nakupovat dobré akcie s velkým potenciálem ať už ty co zmínil @marekondrej1  , tak třeba $PFE+1.0% nevidím úplně zle.

To by se mi taky líbilo nakoupit za dobré ceny. Rozhodně od tohoto toku neočekávam tak velký růst jako loni (krom teda REIT) ale oni ty trhy někdy dost překvapi  :)

Také přeji úspěšný rok 2024! Já sázím na $PYPL+1.4%, $BABA+2.3% a $BATS.L+2.2%. Letošek na ně nebyl vlídný.

A $CVS-0.2% 😃

To už se docela probudilo, věřím, že ta stovka padne! 😁 Obecně celý zdravotnický sektor by mohl odstartovat.

Děkuji:) věřím z baba letos bude mít větší uspech

Laťka je z minulého roku velmi nízko. To by bylo, aby se to nezlepšilo. 😁