S&P 500 ^GSPC
5,088.8
+0.03%
Tesla TSLA
$191.97
-2.76%
Apple AAPL
$182.52
-1.00%
Meta META
$484.03
-0.43%
Nvidia NVDA
$788.17
+0.36%
Microsoft MSFT
$410.34
-0.32%
Amazon AMZN
$174.99
+0.23%
Alphabet GOOG
$145.29
-0.02%

Zdravím Vás v novém roce 2024 investoři,

upřímně jsem moc zvědavý, jak si letos povedou akciové trhy, ale také hypoteční i realitní trhy a celkově makroekonomický segemnt.

Máme tu ale také kryptoměny na které bych se Vás rád zeptal zdali je sledujete a jak si myslíte, že se budou v roce 2024 vyvíjet zejména bitcoin či ETH?

Ať se všem letos jen zelená!

Přečíst celý článek zdarma?
Tak pokračuj 👇

Log in to Bulios

Log in and follow your favorite stocks, create a portfolio and discuss with others


Don't have an account? Join us

🍀jen u BTC pozor na sell-the-news, nejsem úplně specialista ale podle toho co jsem četl by na tom mohlo něco být. 🤷‍♂️

Já nejsem vůbec odborník, pouze nadšenec :D každopádně i k takové situaci by mohlo dojít.

BTC ve 2024 podle mě vystřelí díky ETF a halvingu

Mohlo by to tak být.

Realitní trh mě bude letos dost zajímat. Zdali se to opět nějakým způsobem rozjede s nižšími úrokovými sazbami. O BTC bych se letos vůbec nebál, má skvěle našlápnuto.

Jsem ohledně realit letos větší optimista než předešlé roky, myslím, že to nebude nijak drastické, ale k nějakému nastartování dojde určitě. Ohledně BTC se moc těším.

Také si myslím, že se realitní trh opět probudí. Čas na nakupování, si myslím, že již nastal.

Od Bitcoinu čekám letos dobrý výkon, i kdyby se nakonec ty ETFka zdržely. Ale zároveň jsem si vědom toho, že to bude kolem schválení jízda, protože předpokládám, že velryby co toho drží hodně (včetně HODLujícího Saylora) v momentě nástupu institucionálních investorů budou chtít alespoň část svých bagů vycashovat. Stejně tak je tu možnost, že pokud nastane crash na akciích, tak to krypto vezme do nějaké míry s sebou. 

Ethereum bude na to dění možná ještě zajímavější (byť to z mnoha důvodů není můj oblíbenec), protože část věcí co se SEC na kryptoprůmyslu obecně nelíbí pochází např. z DeFi projektů, které běží především na Ethereu. Kromě Bitcoin ETFs velké instituce typu BlackRocku vedle toho zažádaly i o ta na Ethereum, tak jsem fakt zvědavý jestli projdou.

Děkuji za názor a příspěvek, moc se letos těším na vše kolem krypta a jak to bude probíhat.

Očekávám, že BTC bude v roce 2024 nejvýkonnější aktivum, stejně jako tomu bylo po většinu doby jeho existence;)

Ikdyž jsem byl dlouhodobě pesimista ohledně krypta, tak si myslím že tomu v 2024 bude tak.

Osobně také rád sleduji kryptoměny. Například jako BTC, Matic, Gala a potom menší kryptoměny. Osobně jsem toho názoru, že pokud projde BTC ETF + pokud půjdou dolů úrokové sazby, mohlo by to být opravdu zajímavé. Jak je vnímáš ty?

Já jsem upřímně zaítm pouze ve sledování, mám jednu neznámou kryptoměnu jako spekulaci, ale tomu osobně moc nedávám, BTC a ETH vidím v 2024 velmi zajímavě a s úrokovými sazbami to má určitě něco do sebe.