S&P 500 ^GSPC
5,088.8
+0.03%
Tesla TSLA
$191.97
-2.76%
Apple AAPL
$182.52
-1.00%
Meta META
$484.03
-0.43%
Nvidia NVDA
$788.17
+0.36%
Microsoft MSFT
$410.34
-0.32%
Amazon AMZN
$174.99
+0.23%
Alphabet GOOG
$145.29
-0.02%

BITCOIN A POTENCIONÁLNÍ RŮST CENY

Americká Komise pro cenné papíry (SEC) se po deseti letech zamítání chystá rozhodnout o obchodování s bitcoinovým burzovně obchodovaným fondem (ETF). V případě schválení bude ETF nabízet 13 společností včetně BlackRock.

Dále investoři netrpělivě očekávají nadcházející půlení bitcoinu, které v minulosti pohánělo výrazný růst ceny. Grafy, které zveřejnil Ali, ukazují, že minulé půlení vedlo k více než 6 000%, resp. 400% cenovým skokům.

Nejsem veliký fanoušek kryptoměn, ale letos se opravdu těším minimálně na cestu Bitcoinu, co si myslíte vy o blízké budoucnosti této kryptoměny?

Přečíst celý článek zdarma?
Tak pokračuj 👇

Log in to Bulios

Log in and follow your favorite stocks, create a portfolio and discuss with others


Don't have an account? Join us

Mě to velice zajímá a těším se na to, jak to bude probíhat i z toho důvodu, že jsem před začátekm nového roku začal do BTC investovat.

Tak super, to máme velice podobné.

Super :D

"Nejsem veliký fanoušek kryptoměn, ale letos se opravdu těším minimálně na cestu Bitcoinu".

Tomuhle moc nerozumím. Já nejsem třeba fanoušek altcoinu a tak mi je jejich cena úplně jedno;) Vás zajímá růst ceny nebo jste zvědavý jestli to půjde na nulu nebo co vás na tom přesně zajímá (pokud žádné krypto nevlastníte)?

Vždy jsem se zajímal spíše o akcie a podniky (rád si čtu firemní výkazy, výsledovky, plány společností, kde dokáži vidět hmatatelné výsledky a práci firem. Díky tomu a makroekonomickým zprávám je člověk schopen odhadnout, kdy se mu do společností vyplatí/nevyplatí investovat.)

Tohle u krypta jako celku nevidím, ale i tak ho sleduji ve vlastním zájmu, jelikož mě zajímá primárně zisk. Nemám rád malé krypta, ale například u bitcoinu a ETH vidím tržní sílu a zajímavé možnosti, proto mě zajímá letošní průběh (upřímně čekám zajímavé zhodnocení a uvažuji o otevření dlouhodobější pozice.) I vzhledem k zajímavým novinkám, které např. zmiňuji v článku.

Díky za odpověď, už je mi to trošku více jasné. Pokud můžu radit, tak bych se více zajímal proč BTC vlastnit nezávisle na jeho ceně. Pak je člověk lépe připravený na tu velkou volatilitu a nepříznivé zprávy.