S&P 500 ^GSPC
5,088.8
+0.03%
Tesla TSLA
$191.97
-2.76%
Apple AAPL
$182.52
-1.00%
Meta META
$484.03
-0.43%
Nvidia NVDA
$788.17
+0.36%
Microsoft MSFT
$410.34
-0.32%
Amazon AMZN
$174.99
+0.23%
Alphabet GOOG
$145.29
-0.02%
Partner

Milane, výborná práce. Klobouk dolů před celým týmem Bulios, i před vámi vytvořenou komunitou, odvádíte úžasné kroky.

A k té vaší/naší komunitě dva klobouky, protože to co jste dali tady dokupy, je v dnešní době snad nemožné!
Cítím se na téhle “sociální síti” jak doma, mezi známými. Až se mi tomu skoro nechce věřit.
Kdyby byly akcie $BULIOS k mání, beru hned! 🤟🏻😅

K těm vylepšením, co tu mít možnost nastavení upozornění ceny, u jednotlivých akcií? Vím, že to umožňuje nejspíš každý broker, ale vůbec by mi to tady nepřekáželo. 😁

A co takové nějaké hodnocení, rozbor sektorů? Jak si jednotlivý sektor v daném období vede a jaké by mohl mít předpovědi?

Díky za vaší práci, a sobě za tento krok, že mohu být součástí.

Partner

Díky Filipe, že jsi taky součástí! Ty notifikace určitě budou, nejpozději se spuštěním appky. To hodnocení sektorů myslíš jako redakční články, nebo taky nějakou přímo funkci automatizovanou?

A jen pro upřesnění, ticker bude $BULS :))

Partner

Super :))
K těm sektorům, redakční články by nebyli na škodu. A funkce by mohla být také fajn. Napadlo mě spíš nějaký přehled, i kdyby kvartální, ale mít přehled o výkonnosti jednotlivých sektorů, které to v daném období táhli a které sektory naopak výkonnost trhu sráželi dolů.

K tomu mít například pravděpodobnostní předpověď pro další kvartály s podloženými informacemi. Vím, že tato informace může být zavádějící, ale dá se doprobrat s komunitou, kdy s přidáním komunitních názorů by to mohla být fajn pomůcka při investování.

Třeba je to hloupost, jen přemýšlím nahlas a posílám to do éteru. 😄

Milane, to je super! Díky za to! Mám jeden návrh. Snad nevadí. Bulios prakticky používám jen v mobilu. Šlo by zařídit, aby se okno pro psaní při diskuzích ve vláknech jak konverzace postupuje nezmenšovalo? Je to strašně nepohodlné. Snad víte o čem mluvím. :)

Partner

Aby mi vadil návrh na vylepšení? Neblázni, právě naopak :)) O těch diskuzích víme a je to taky v plánu. Ono to ještě nedávno nebylo potřeba, ale s tím, jak se komunita rozpovídala, je to aktuální, takže to určitě brzy bude vyřešené.

Skvělý. Tak to tě ještě pozásobuju. :)

To je důvod, proč raději čtu komenty v pc :-) v mobilu bude fajn, když se to změní.

Super díky! Měl bych jednu prosbu do budoucna :-) Na Watchlistu mám teď cca 20 položek a u poloviny si nepamatuju, proč jsem je na Watch list dal :-))

Teda, nakonec si vzpomenu, ale kdybych si mohl ke každé položce udělat poznámku, tak by mi to pomohlo.

Partner

Hmmm, že by nová funkce pro členy Black? :)) Díky za podnět, dává mi to smysl 👍

Díky

To je dobrej nápad! Tenhle problém mám taky často. U brokera nelze, ale kdyby to šlo tady, tak si budu dělat watchlist na Buliosu místo tam.

Partner

Btw brzy přidáme další možnosti včetně napojení na portfolio a možnost postovat vlastní obchody, pozice, výkon atd. Stay tuned!