S&P 500 ^GSPC
5,069.82
-0.16%
Alphabet GOOG
$137.43
-1.91%
Nvidia NVDA
$776.63
-1.32%
Tesla TSLA
$202.04
+1.16%
Apple AAPL
$181.42
-0.66%
Meta META
$484.02
-0.62%
Amazon AMZN
$173.16
-0.22%
Microsoft MSFT
$407.72
+0.06%

Budu prodávat za 1100$, dříve ne!

:DDDD Dobře vy!

To vypadá zajímě, mrknu na to. Díky za tip.

Podle toho co psala paní dole, je ta společnost zajímavá až až :D

To je pravda. Nějak jsem ten komentář nezaregistroval :D

Já bych momentálně uzavřel pozici a spekuloval nový obchod :) 11% už je fajn.

No že jo! 😃 Taky mám ten limit těch 10%. Ale zas operuju s tím, že to má být celý Qvartál. A tohle nebylo ani měsíc! :D

Já bych počkal někdy do půlky, to je takový fajn kompromis.

na dlouhodobé držení ok, ale kupoval bych až při mírné korekci k 319 USD

Díky za názor.

Co se týče mě, tak já už bych se bála a prodala :-D. Ale společnost nemám vůbec nastudovanou, nevím proč byl takový propad v roce 2017? Co se týče toho stroje, tak to je něco neskutečného. Máme ho tady v nemocnici FTN, byla jsem u operace - fotila jsem ten přístroj a záznam z operace. Je to táááák hustý. Když se robot přivážel, tak museli podkládat podlahu speciálníma deskama, aby se podlaha neponičila. Robot je těžký jako blázen. I operační sál má speciální podlahu. Měli jsme tu doktora - Gaby Moawade z Washingtonské univerzitní nemocnice, který školil naše doktory. Je to zvláštní... robot operuje a doktor o dva metry vedle ovládá toho robota na dálku na jiném stroji. Fakt mazec.

Neumím vložit odkaz, poslala bych článek, ale nejde mi to.

Díky programu REACT-EU vzniklo ve FTN moderní chirurgické robotické centrum, které nabízí zdravotní péči na nejvyšší špičkové úrovni. Za krátkou dobu jeho fungování se úspěšně povedlo již uskutečnit několik desítek operací v rámci oborů urologie, hrudní chirurgie či právě gynekologie. Jako jediné nemocnici napříč ČR, SK a PL se FTN úspěšně podařilo zahájit operovaní na robotickém systému společně ve všech odbornostech současně.

😮😯

Tak to co píšete je masakr.

Já tu společnost taky neznám:) proto se ptám.

Počkej! Thomayerka má Dá Vinciho? Hustý! To jsem nevěděl. Čili se tam u vás jede urologie, gynekologie a kardiochirurgie předpokládám. Chci vidět kardiochirurga, kterej dělá na Da Vincim. Ti ulítne ruka na té páčce a chlap má srdce na sračku. 😂 Na straně druhé, robotům se neklepou ruce  a nemají emoce. 🤷‍♂️

No máme ho už pár měsíců 😊byly to milióny. No kardio asi neoperují, máme vedle nemocnice hned IKEM, tak mám pocit, že srdce tam asi zatím nedělali, ale to nevím jistě. Robota mají na operace hrudní chir., gyndy a urologie. Je to fakt mazec.