S&P 500 ^GSPC
4,975.57
-0.60%
Nvidia NVDA
$694.52
-4.35%
Tesla TSLA
$193.76
-3.10%
Amazon AMZN
$167.08
-1.43%
Apple AAPL
$181.56
-0.41%
Meta META
$471.75
-0.33%
Microsoft MSFT
$402.79
-0.31%
Alphabet GOOG
$142.20
+0.31%

Merhaba yatırımcılar ve Bulios ailesi!

İki haftadır çaprazlama dolaştığım Madeira adasındaki seyahatimden döndüm ve nihayet burada sizlerle iletişim kurmaya devam edeceğim. Her şeyden uzaklaşmak istediğim için yanıma hiçbir şey almadım, 14 gün boyunca borsayı ve yatırım dünyasını da takip etmedim. Küçük bir özet yapalım.

Tabii ki bu büyük grubu temsil etmeyi unutmadım. 👍

Her neyse, bu yıl henüz portföye dokunmadım ve genel olarak, haber olaylarında biraz geride kaldım, önümüzdeki hafta her şeyi yavaş yavaş yakalayacağım. Dışarıda olduğumdan beri endekslerde yeni bir ATH'ye ulaştığımızı izliyorum, bu oldukça ilginç, şahsen bunun şimdi olmasını beklemezdim, peki faiz oranları gerçekten düşmeye başladığında ne göreceğiz? ...

Daha sonra siteyi hızlı bir şekilde taradım, burada ve orada yeni yüzler görmeye devam ettiğimi ve grubumuzun büyüdüğünü gerçekten seviyorum. Bu yüzden her şeyi gözden geçirmem biraz zaman alacak, ama çok olumlu. Fark ettim ki yeniden birleşme için bir anket oluşturmuş ve soruyordu. Sonra ankette kimin nereli olduğunu da gördüm. Bunun yakalandığına sevindim, geçen yıl bundan bahsetmiştim ve sadece lütfen dayanın millet, kesinlikle bir araya geleceğiz demek istiyorum. 😊 Birden fazla kişi bunu istediği için bunu üstlenmekten mutluluk duyuyorum, Milan ile iletişim halindeyim ve bunu çözeceğiz, planlayacağız. 👍 Ve farklı bölgelerden herkesin gelip sohbet edebilmesi için bazı fikirlerim var.

Tamam arkadaşlar, şimdi önümde daha çok iş var, ama yavaş yavaş sizinle tekrar yorum yapmayı dört gözle bekliyorum ve ben de biraz eklemeye başlayacağım.

Şimdilik, bu yatırım yılının sizin için nasıl başladığını, Ocak ayı için portföylerinizin nasıl olduğunu ve en önemlisi, durum hakkında nasıl hissettiğinizi, hangi önemli şeylerin gerçekleştiğini yorumlarda bana bildirirseniz çok sevinirim. ...Şimdi çok ilginç olacak olan kazanç sezonunun yaklaştığını biliyorum ve 31 Ocak'ta sanırım toplantı, Fed açıklaması. Bu yüzden oynaklığın bir miktar artmasını bekliyorum.


No comments yet