S&P 500 ^GSPC
5,137.08
+0.80%
Nvidia NVDA
$822.79
+4.00%
Meta META
$502.30
+2.48%
Alphabet GOOG
$138.10
-1.20%
Amazon AMZN
$178.22
+0.83%
Apple AAPL
$179.63
-0.62%
Microsoft MSFT
$415.50
+0.45%
Tesla TSLA
$202.64
+0.38%

Jsou Bulios Events jen pro členy Bulios Black? 🤔

Ne nejsou, ale...

Už tady ta otázka padla a je jasné, že bude padat čím dál častěji, takže ji zodpovím rovnou, ať je v tom do budoucna jasno.

Hned na začátek si přiznejme jednu věc, jsme srdcem i duší kapitalisti a naše srdce bude vždycky o něco víc hořet pro ty, kteří svými penězi přispívají k tomu, že můžeme Bulios dál rozvíjet a vylepšovat. Tak to bylo, je a bude. Socialisté prominou.

I tak jsme ale přesvědčeni o tom, že toho pro investiční osvětu v Česku a na Slovensku děláme hodně ve "free verzi", ať už se jedná o obsah na sítích, ranní newslettery, základní informace k akciím, predikce analytiků, články a v neposlední řadě možnost diskutovat s komunitou přímo ve feedu skrze statusy a komentáře.

Tohle jsou super funkční věci, které taktéž stále rozvíjíme a do kterých investujeme čas, energii a peníze. Přijde nám to naprosto samozřejmé, protože z investičně vzdělané společnosti budeme v konečném součtu těžit my všichni.

A teď tedy k těm eventům...

Pořádat eventy a hlásit se na ně mohou pouze členové Bulios Black.

Tohle je pravda pouze částečně. Nečlenové Black se eventů účastnit mohou, nikde to není zakázané. Jedna možnost je, že se mohou na akci skrze funkci přihlásit po uplynutí pětidenní lhůty, pokud akce není zaplněná. Druhá možnost je, že se například znají s organizátorem a domluví se spolu.

Proč nepovolíme pořádání akcí i přihlašování všem instantně?

Důvod je prostý. Jelikož se jedná o poměrně malé akce, které náš tým nebude mít nikdy 100% pod kontrolou, mohlo by se to snadno zvrhnout.

Jak?

Třeba tak, že si někdo založí falešný profil a pod ním přidá akci. Přihlásí se na ní několik lidí, kteří si kvůli tomu udělají čas v diáři. A když dorazí na místo, zjistí, že tam žádná akce není. Jasně, my můžeme následně tento profil zablokovat, ale to už nikomu nevrátí tu časovou investici, o kterou přišel. A autorovi to nezabrání něco podobného v budoucnu zopakovat.

S účastí na akcích je to stejné. Někdo si vytvoří 5 falešných profilů a snadno s nimi kompletně obsadí menší akci. Jaké překvapení pak čeká organizátora, až bude sedět sám u stolu pro 6 lidí. Opět, můžeme tyto profily zablokovat (i když, jak budeme vědět, že to jsou fake profily a nejedná se jen o špatnou shodu náhod?), ale nezabráníme uživateli zopakovat to v budoucnu.

Takže i přes všechno naše kapitalistické cítění je tohle taky otázka kvality a bezpečnosti. Nechceme, aby lidé, kteří do rozvoje Buliosu investují své tvrdě vydělané peníze skrze členství, zažili jakékoliv zklamání kvůli tomu, že jsme podcenili kvalitu služeb a nenasytně chtěli na akce dostat co nejvíc lidí.

Kvalita > Kvantita. Easy.

V klubu Bulios Black už je dnes téměř 1000 lidí. Pokud tolik lidí dokáže ocenit to, co v Buliosu děláme, pokud tolik lidí sdílí naší vizi vytvoření ultimátní all-in-one investiční platformy, pokud v tom tolik lidí vidí tu adekvátní hodnotu, nevím, proč by ji v tom nemohli vidět další. Všechno je jen otázka času. A naší tvrdé práce.

Budu se těšit na viděnou! 👋


Hezky napsáno, zastávám stejný názor. Moc se těším na příští týden. Ještě by se k tomu hodil nějaký svozový Bulios Black Bus😂.

Partner

Všeho do času😂

Partner

Super napsáno Milane!
Po několikáté, díky za to co děláte a díky, že toho mohu být součástí! Good job 🤝

Partner

Díky Filipe a těším se! 🍻